Sari la conținut
Forum Roportal
touaregul

Prostie in randul candidatelor la miss

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa jtii ca ai fost rautacios :Pe asa ca numa generaliza.

PS: exista si pleonasm corect?

[snapbacca]63505[/snapbacca]

de-apoi cand randul se va scrie rand-ul atunci va fi si pleonasmul corect! :roll: Si sa jtii ca sunt o ®ea! :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...sunt si tipe frumoase care se pot lauda cu mai mult de un neuron...dar acestea nu prea participa la concursurile de miss... :tease:"

Pai atunci, daca tot e concurs de miss ( cine m-is eu....) si nu unul de culturea generala as propune sa nu mai fie puse sa raspunda la intrebari, ci eventual niscai icnete sexy, asa ca sa se auda timbrul vocii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai atunci, daca tot e concurs de miss ( cine m-is eu....) si nu unul de culturea generala as propune sa nu mai fie puse sa raspunda la intrebari, ci eventual niscai icnete sexy, asa ca sa se auda timbrul vocii....
Ehe,e concurs de miss intr`adevar si mintea nu prea conteaza,insa oamenii din ce in ce au mai multe pretentii,vezi doamne vor sa vada si ce au ele nebunele in cap,k vorba ceea ...romanii sunt foarte pretentiosi ...au nevoie de misse frumoase si destepte,sa le duca mintea dom`le cand ies in societate...prostie nu doar in randul misselor,care saracele sustin dragostea lor pentru natura,flori si carti cu poze,dar si in ceea ce ii priveste pe unii oameni de afaceri care posteaza joburi pe internet,cer secretara neaparat frumoasa si fara obligatii,dar e necesar sa aiba studii superioare k na,e vorba de 53 kg, calitate superioara :tease: vai de steaua lor k parca romanii nu se mai satura de atata prostie!si culmea e k ii mai vezi si pe membrii juriului care se presupune ca ar trebui sa fie oameni inteligenti,cu scoala,k se uita fascinati la cate`o aberatie pe care o debiteaza missa:"daca o sa am vreodata bani,imi doresc foarte mult sa ajut oamenii fara posibilitati,eventual sa fac donatii la orfelinate!"...la care ei,vrajiti de aspectul fizic,spun:"vai,e frumoasa dar cat de desteapta!"....e kiar frustrant halul in care a ajuns patria noastra iubita!Dumnezeu sa le ierte k daca prostia ar durea si chinurile ar fi pe masura!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu exageram acum..de asta e concurs de frumusete ca sa se puna accentul pe aspectul fizic(asta nu inseamna ca nu trebuie sa stie sa se exprime corect in cateva fraze :tease: ) ...daca era concurs de cultura generala nu conta deloc fizicul.Se stabilesc niste prioritati si se mai inchid ochii la "defecte"si "lipsuri".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa nu exageram acum..de asta e concurs de frumusete ca sa se puna accentul pe aspectul fizic(asta nu inseamna ca nu trebuie sa stie sa se exprime corect in cateva fraze :tease: ) ...daca era concurs de cultura generala nu conta deloc fizicul.Se stabilesc niste prioritati si se mai inchid ochii la "defecte"si "lipsuri".
Este adevarat ca se stabilesc niste prioritati,dar nu cred k am exagerat cu nimik cel putin asta e parerea mea....bineinteles eu iti respect opinia,insa se spun niste lucruri pe acolo care "ma doare"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este adevarat ca se stabilesc niste prioritati,dar nu cred k am exagerat cu nimik cel putin asta e parerea mea....bineinteles eu iti respect opinia,insa se spun niste lucruri pe acolo care "ma doare"...

Nu am facut referire in mod special la cele zise de tine ..vorbeam in general..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×