Sari la conținut
Forum Roportal
canon

sunteti de acord ca sotul(sotia),prietene(prietenul) sa stea pe mesenger cu camera deschisa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O fi cel mai gustos, dar dupa ce ti-ai facut "damblaua" il arunci intr-un colt, ca pe o jucarie stricata.

 

cam asa e 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tine de natura umana. Nu este un hazard al vietii cum multi tind sa creada.

heidy..mai cresti putin...si mai vorbim dupa vreo 10-15 ani...daca nu mai devreme... 8)

Editat de deea_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
heidy..mai cresti putin...si mai vorbim dupa vre-o 10-15 ani...daca nu mai devreme... :yes:

Nu cred ca este nevoie. Tentatia tine de subconstient, de mentalitate, de fiecare. Tentatie inseamna in primul rand dorinta. Dorinta neinfranata duce la savarsirea actului in sine..Unii spun ca acest lucru s-a intamplat spontan. Dar nu este asa. Sta in natura umana sa cunoasca cat mai multe. Asta insemnand femei/barbati, oportunitati, etc. Poate eu la varsta mea am avut aventuri pe care tu nu le-ai avut nici pana la ora actuala. Si sexuale si de alt tip. Sau poate ca nu :( . Asa ca nu vorbi in necunostinta de cauza, te rog. Poti cel putin sa-mi respecti parerea daca nu esti de acord cu ea. Dar tu tii neaparat sa-mi dai peste nas cu ce? Daca ai o varsta nu reflecta vreo maturitate incredibila sa stii. Niciodata nu conteaza cantitatea. Ci calitatea. :D 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma temeam ca va face asta cand ne-am instalat netul...dar nu.el cauta mereu noi si noi programe,viziteaza site-uri cu masini(e obsedat sau pasionat la moarte de masini),aduce muzica si filme.are doi prieteni cu care vorbeste regulat pe mss,si atat.cu acestia vorbesc si eu.nu mi-ar conveni si cred ca el stie asta.deocamdata nu am de ce sa imi fac griji!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma temeam ca va face asta cand ne-am instalat netul...dar nu.el cauta mereu noi si noi programe,viziteaza site-uri cu masini(e obsedat sau pasionat la moarte de masini),aduce muzica si filme.are doi prieteni cu care vorbeste regulat pe mss,si atat.cu acestia vorbesc si eu.nu mi-ar conveni si cred ca el stie asta.deocamdata nu am de ce sa imi fac griji!

scurt si la obiect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca este nevoie. Tentatia tine de subconstient, de mentalitate, de fiecare. Tentatie inseamna in primul rand dorinta. Dorinta neinfranata duce la savarsirea actului in sine..Unii spun ca acest lucru s-a intamplat spontan. Dar nu este asa.

Sunt de acord! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tentatiile sunt mult mai mari in viata de zi cu zi. Eu si sotul meu stam pe net fiecare cu calculatorul lui, cu webcam-ul lui si daca e sa-mi fac griji imi pot face de X de la serviciu decata de Y de la 500 km departare. In alta ordine de idei daca ceva este putred se va intampla oricum. Totul tine de incredere si sentimente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DAR CARE AR FI PROBLEMA DACA AR STA?DOAR NU TE INSALA PE MESS!!!!! EU ZIC CA MAI RAU AI FACE DACA I-AI INTERZICE.MARE GRESEALA DACA GANDESTI ASA.UNDE E GRAMUL DE LIBERTATE PE CARE TREBUIE SA IL PRIMIM SI SA IL DAM????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DAR CARE AR FI PROBLEMA DACA AR STA?DOAR NU TE INSALA PE MESS!!!!! EU ZIC CA MAI RAU AI FACE DACA I-AI INTERZICE.MARE GRESEALA DACA GANDESTI ASA.UNDE E GRAMUL DE LIBERTATE PE CARE TREBUIE SA IL PRIMIM SI SA IL DAM????

si de ce doar un gram..ii dau toata libertatea..de-a fi cu altul :flowers:

mai oameni buni...calculatorul a tampit o intreaga generatie....ce-i asta ca cineva necunoscut sa-ti spuna ca esti frumoasa....si tu sa dai din coditza :yes:

daca la unul necunoscut se bucura....atunci la unul apropiat[de ex...sharmant ca mine]...cum reactioneaza...incepe sa faca patul?????

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×