Sari la conținut
Forum Roportal
canon

sunteti de acord ca sotul(sotia),prietene(prietenul) sa stea pe mesenger cu camera deschisa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca sotul (sotia)/prietenul(prietena) nu poate gresi foarte multe daca sta cu camera deschisa. este acelasi lucru cu a trimite fotografii. Tentatie de ce? Pentru cine?

 

Offtopic: Imginatia mea bogata (sau bolnava) imi zice ca povestea ta seamana cu a altui forumist. Poate ma insel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ariana esti casatorita?

 

Nu, dar nu stiu cata relevanta are acest lucru.

 

 

a cui, a cui ?????

 

Sorry, deocamdata tin numai pt mine. Pana canon confirma sau infirma si apoi daca va fi de acord sa "parasc". De obicei sunt o persoana discreta 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiam pe cineva care statea foarte mult pe net, dar statea cu mine. Amandoi la munca, in momentele de respiro ne tineam reciproc companie. El insurat, sotia ii reprosa de cate ori avea ocazia ca sta prea mult pe net. Pana la urma cred ca au divortat, nu s-au mai inteles deloc, dar nu mai stiu nici de el nimic.. n-a mai intrat brusc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer? eu nu as fi de acrod ca prietenu meu sa stea pe mess cu camera deschisa, sa vorbeasca cu fufe, i-as decapita pe ambii :cheer: si nu pt. ca sunt geloasa, ci pt. ca mi se pare aiurea sa faca din asta un obicei.

e la moda flirtul pe net cu discutii tapitele "asl please" urmate de intrebari idioate

eu am webcam da nu il folosesc niciodata, asa cu cate un prieten din an in paste, mai merge 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×