Sari la conținut
Forum Roportal
canon

sunteti de acord ca sotul(sotia),prietene(prietenul) sa stea pe mesenger cu camera deschisa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tentatiile sunt mult mai mari in viata de zi cu zi. Eu si sotul meu stam pe net fiecare cu calculatorul lui, cu webcam-ul lui si daca e sa-mi fac griji imi pot face de X de la serviciu decata de Y de la 500 km departare. In alta ordine de idei daca ceva este putred se va intampla oricum. Totul tine de incredere si sentimente.

Da' dacă la serviciu sunt doar vreo 3 de X, iar pe o rază de 500 km., accesibili cu web-cam-u', sunt vreo 3.000, cam c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce prost gandesti!!!!!!daca stau pe mess cu camera inseamna ca ma impresioneaza ca un necunoscut imi zice ca sunt frumoasa si incep sa dau din codita?

mare prostie!!!!!ma refeream la libertatea care trebuie fiecaruia sa simta ca are controlul asupra lui.daca nu ai incredere atunci ma scuzi dar ce relatie e aia.s-au mai schimbat vremurile, sa stii.

 

Da' dacă la serviciu sunt doar vreo 3 de X, iar pe o rază de 500 km., accesibili cu web-cam-u', sunt vreo 3.000, cam c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce prost gandesti!!!!!!daca stau pe mess cu camera inseamna ca ma impresioneaza ca un necunoscut imi zice ca sunt frumoasa si incep sa dau din codita?

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... si la mine de ce nu funktioneaza nici una?

ps:te ustur daca ma jignesti :yes:

La tine nu prea are cum să funcţioneze, pentru că tu chiar eşti inteligentă, aşa că n-are de ce să te impresioneze un compliment ca ăsta. :spiteful:

 

Dar cum orice toantă se visează inteligentă, la ele "ţin" genul ăsta de chestii. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi permit sa i-o iau inainte. Iertare, Domnule! :spiteful:

 

Te consideri tu inteligenta, dar cu "frumusetea" ta de post.... arati cu totul altceva. :crazy:

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tare sunt curioasa sa stiu cati ani ai.esti foarte plin de tine.nu toate femeile sunt sau gandesc la fel.TREZESTETE!!!!!stai de vb cu mine pe mess si mai vdm daca crezi ca ma poti face sa dau din codita draga.ma consider si draguta si inteligenta si asta fara sa vreau sa ma laud asa ca nu am nevoie de baieti de pe mess sau mirc sa ma laude ei.

 

 

Cred ca ar fi fost mai firesc sa ii lasi pe ceilalti sa vada asta....io asa as proceda, da' io nu' :spiteful: s destul de inteligenta si mai am un defect: is si naiva :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×