Sari la conținut
Forum Roportal
canon

sunteti de acord ca sotul(sotia),prietene(prietenul) sa stea pe mesenger cu camera deschisa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

moamaaaaaaaaaaaa ce discutie aprinsa??? si care este solutia sa intri cu webcam-ul cand esti sg?,pe ascuns???nehhhhhhhhhhhh.dar eu cred ca nu e bine sa iti faci din asta un obicei

si eu mai stau pe net cu webcam-ul deschis dar ma pliktisesc repede si ma intorc iar in viata de zi cu zi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acuma daca ai inceput!!spune Caro!! :D,si...eu am webcam,dar nu stau decat pentru o persoana foarte importanta mie!!in rest pentru ce!!iar,daca el ar sta cu web'ul deshis la toate "fufele"cum s'a mai spus,i'as rupe mainile ;) si..nu numai :o:

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai incredere!Eu una nu l`as lasa....treaba buna e ca pretenul meu nu are net :D eu am!!muahahahah!

 

Sa nu ma lase?atat ii trebuie sa`mi interzica ;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu ma lase?atat ii trebuie sa`mi interzica :D )

Aici intervine si gandirea proprie...daca tu vrei sa-l inseli, il inseli si fara webcam si cu webcam... ;)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici intervine si gandirea proprie...daca tu vrei sa-l inseli, il inseli si fara webcam si cu webcam... :D))
Exact asta vroiam si eu sa spun....daca omul vrea sa insele,o face oricum...iar in ceea ce priveste webcamul,care e problema?in cazul fetelor,e bine sa il vada "fufele",sa il ravneasca,sa admire minunatia de barbat pe care il ai langa tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici intervine si gandirea proprie...daca tu vrei sa-l inseli, il inseli si fara webcam si cu webcam... ;)))

 

daaa... normal..dar nu am web cam lol...o sa`mi cumpar...

eu ma gandesc daca vrei sa inseli pe cineva, de ce dreaq mai esti cu ala pe care vrei sa`l inseli?! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daaa... normal..dar nu am web cam lol...o sa`mi cumpar...

eu ma gandesc daca vrei sa inseli pe cineva, de ce dreaq mai esti cu ala pe care vrei sa`l inseli?! :D

si daca tot il/o inseli de mama masii trebuie sa inseli cu web-cam:lol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×