Sari la conținut
Forum Roportal
Sunshine..

Ce s'a intamplat astazi (13 martie) cu siteul?

Postări Recomandate

Nu cred ca suntem noi in masura sa comentam ,,vreau raspuns de ce nu merge site-ul'' Nu ne va incalzii cu nimic daca am stii cauza,plus sa cerem explicatii de ce nu raspund,de ce nu ne previn.Avand in vedere,ca multora nu le merge site-ul,inseamna ca este de la site nu de la browerserul care il folosim,prin urmare or fi aparut eventualele erori,se mai intampla....Adminii nu au cum sa previna acest lucru ,,uitati fratilor maine la ora h nu va merge site-ul'' etc. Ce rost ar avea sa spuna acum ,,nu merge site-ul'' cand se vede de la o posta ca nu merge? Probabil in momentul de fata,cei ce intretin site-ul cauta ,,eroarea'' prin urmare si repararea acestuia...Lucrurile se vor rezolva,sa fim rabdatori,nu pica cerul,nu crapa pamantul daca site-ul nu merge :doh:

Prin urmare,asteptam sa se rezolve,multumim.

P.S. ,,Buba'' ce-a mare este la cei ce au avut probabil un desen in timpul desfasurarii problemei pe site,rezultand pierderea acestuia sau altele care sa afecteze desenul.

Scuzati-mi ,,tupeul'' am spus ce am crezut ca era necesar..O zi buna la toti.

Editat de Daisy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ne ''paste'' o SURPRIZA :doh:

 

ce bn ar fii :doh: mai ales dak ii una placuta [lol,normal,doar cn ar vrea surpriza neplacuta?:soc:) ]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ne ''paste'' o SURPRIZA :doh:

 

Sa se stearga desenele sau ceva de genu... pentru mine nu ar fi o mare pierdere.. am doar mazgaleli in galerie... dar pentru altii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreti un raspuns (de la un simplu utilizator)? E doar o problema de server..din moment ce e weekend (DOOM > niciun administrator/moderator online > poate..n-am de unde stii precis) nu se va rezolva probabil pana maine.

Trust me, am vechime pe site. :doh:

Editat de Darianna
edit culoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heh..imi amintesc ca s-a mai intamplat ceva de genul acum un an :doh: e eroare de server,nu se fac imbunatatiri sau altceva....oricum nu-mi mai pasa...a fost prima mea duminica in care am iesit afara de la revolutie incoa pt ca n-aveam ce face in casa... sa speram ca problema se remediaza pana la anuntarea castigatorilor concursului.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai frica imi e sa nu se stearga desenele sunt sg k e o problema d la site pt k eu am si google chrom si mozila si am crezut k e de la google chrom

si am incercat si p mozila si nu a mer snici acolo

sper din tot sufletul sa se rezolve pana maine :doh:

Editat de Alexa_4u95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×