Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

Yahoo Messenger 8 BETA

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desi nu cred ca era nevoie si de o versiune 8 chiar atat de curand, totusi ea a aparut si e disponibila pe site-ul oficial la adresa http://messenger.yahoo.com/ .

 

A testat cineva Yahoo Messenger 8 ? Daca da, cum e? Daca nu, intentionati sa treceti curand la varianta 8 ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am incercat inca aceasta versiune. de obicei messengerul meu ma anunta cand e disponibila o noua varianta mai noua dar vad ca de data asta nu a facut-o. nu stiu de ce dar sincera sa fiu nu stiu ce ar putea sa aduca nou yahoo cu aceasta versiune. poate o sa o incerc dar deocamdata raman la vechea varianta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare f bun.

E o VARZA MURATA!!! Bine c-am revenit la v7.5. Daca celelalte versiuni mai aveau cate un defect pe ici pe colo, la asta nici nu mai conteaza ce probleme are sau nu, daca ...nu pot sa ma conectez. :crazy: L-am dezinstalat, am bagat v7.5 la loc si acum sunt pe messenger. :) Deci, repet: 1-a versiune de Y!M BUNA DE NIMIC.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o VARZA MURATA!!! Bine c-am revenit la v7.5. Daca celelalte versiuni mai aveau cate un defect pe ici pe colo, la asta nici nu mai conteaza ce probleme are sau nu, daca ...nu pot sa ma conectez. :) L-am dezinstalat, am bagat v7.5 la loc si acum sunt pe messenger. :flowers: Deci, repet: 1-a versiune de Y!M BUNA DE NIMIC.

Totusi...de la messenger e faptul ca nu te mai poti conecta? Vad ca la toata lumea nu le mai merge...sau au astia probleme la yahoo? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt ceva probleme cu serverele la Yahoo sau o fi worm-ul ala care au zis ca "aaahh.. nu ne afecteaza decat foarte putin.. " si nu au scos patch...

Se poate deci sa fie de vina worm-ul Yammaner.. pe care Norton Symantec il clasa la aparitie ca si gradul 2 de periculozitate.. gradul 1 fiind cel mai scazut.

Probleme de conectare sunt si la mine si la colegii mei.. indiferent de versiunea de YM..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm uite acum cand am ajuns acasa vad ca yahoo face figuri... nu se mai deschide... ciudat? sa inteleg ca pe o perioada scurta nu mai merge mess? sau e o problema doar la mine pe calc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta am facut eu: instalat YM8beta, vazut, (ne)placut, dezinstalat, instalat YM7.5 la loc. Se pune?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar cand la-ati instalat voi nu ati instalat si o chestie care va apare pe pagina de internet(Yahoo!Toolbar)ca vreau sa scap de ea.!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×