Sari la conținut
Forum Roportal
Sunshine..

Ce s'a intamplat astazi (13 martie) cu siteul?

Postări Recomandate

nici mie nu-mi merge.intru,apas pe un desen,merge perfect apoi daca incerc sa intru pe alta pagina au disparut toate desenele,comentariile etc.

probabil se lucreaza la site...se mai intampla.nu putem decat astepta.sau,poate e de la browserul de internet pe care il folosim.eu folosesc google chrome.voi?:doh:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu-mi merge :doh: ba ma logheaza,ba ma delogheaza,incerc sa intru p un desen,zice "Pagina de eroare pe Desenatori.ro" :doh: prima data am crezuth k mi-a spart cnv parola :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S'AR putea ca la toata lumea sa se fii intamplat, si ca inca sa se mai intample.

Calmati'va, nu vine sfarsitu' lumii.

Insa pentru cei care erau pe desenatori, si cand zic "cei care erau pe desenatori", ma refer la faptul ca desenau ceva, si poate munca lor a fost pierduta.

 

Doar sa speram ca problema se va rezolva. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare site :doh: desenatori.ro

...sambata si duminica e pauza totala...tocmai cand noi avem timp mai mult de desenat...eu nu reusesc sa ma loghez de azi dimineata din jurul orelor 7...am reusit intr-un final sa intru pe cont doar aici pe forum...

...desenatori.ro un esec total...oare chiar nu vede nimeni din cei care-l administreaza?...si daca vede si e intr-adevar o problema legata de buna functionare, de ce nu s-ar putea sa fim anuntati, asa cum se procedeaza cu orice site care se respecta.......?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

boon..nici pe mn no ma lasa akm s ma loghez :| cik "User sau parola gresita" mda..f gresithe :doh: in fine..fara suparare da' nu strica dak anuntza cnv despre problema :doh: ma rog...astept s ma pot loga :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×