Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

21 Grams / 21 Grame

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si eu era sa renunt la el la inceput, pentru ca nu intelegeam nimic din ce se intampla, dar ma bucur ca la-am vazut pana la sfarsit. Nu imi mai aduc aminte detalii din filme (poate ar fi o idee buna sa il mai vad o data...), dar stiu ca filmul asta mi-a deschis ochii in ceea ce-la priveste pe Benicio del Toro. Foarte bun actor! iar filmul merita vazut daca stii sa apreciezi un film ciudat, dar foarte bine facut si cu un mesaj puternic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a parut un film deosebit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se incadreaza un in aceeasi categorie cu Butterfly Effect...foarte bun...un film care transmite un mesaj. Topicul asta mi-a readus dorinta de a-l revedea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io l-am acasa p film da nu l-am vazut..din partea altora nu am primit recomandari favorabile

 

nici eu nu m-as uita la un film recomandat de tine, sincer ...

puii mei ! de la cineva care recomanda americam pie si scrie pe un topic despre filmu 21 grame, pe care nu l-a vazut, dar ne anunta ca-l are dar cum n-a primit recomandari favorabile ... :-

eu iti dau un sfat: nu mai recomanda nimic si nu-ti mai da cu parerea ca o faci prost, in primul rand scrii destul de ... cum sa ma fac bine inteleasa :yam: prost dpvd gramatical si nici cu exprimarea in limba romana nu stai prea bine, asta n-ar fi atat de grav ... in schimb ideile si mesaju tau :beee: ... ntz, ntz nu-s bune :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba nu se incadreaza deloc...unul e un film foarte bun iar celalalt un film mediocru

Chestie de gusturi...Butterfly Effect mi s-a parut original ca scenariu...nu ma asteptam la prea mult din partea lui Asthon Kutcher. Mi s-a parut asemanatoare ideea ca oricat ai incerca sa repari/inlocuiesti ceva nu e garantat ca o sa iasa bine.

OK...recunosc, nu pot sa compar interpretarea lui Sean Penn cu a lui Kutcher(happy now? :D)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×