Sari la conținut
Forum Roportal
Observ

Sex Oral

Evaluează acest topic

Va place sa faceti sau sa vi se faca sex oral?  

30 membri au votat

  1. 1. Va place sa faceti sau sa vi se faca sex oral?

    • Imi place sa fac !!!
      1
    • Imi place sa mi se faca !!!
      1
    • Imi place sa fac si sa mi se faca !!!
      21
    • Nici una din optiunile de mai in sus !!!
      7


Postări Recomandate

Nu. Si nici nu am de gand. Prietenii stiu de ce. Dar cine a zis ca nu stiu cum e? :rot:

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu. Si nici nu am de gand. Prietenii stiu de ce. Dar cine a zis ca nu stiu cum e? :rot:

Noi asa am inteles......poate nu ai dat peste pers potrivita :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noi asa am inteles......poate nu ai dat peste pers potrivita :rot:

Nu asta este buba de fapt, dar ma bucur ca totusi ati inteles ceva. :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cati dintre noi au apreciat primul sarut. Dar cand am gasit persoana potrivita care sa lase lucrurile sa se faca la timpul lor, pe toti ne-a innebunit acel sarut...Sau gresesc?!

Cam asa trebuie sa fie si cu sexul oral. Dar in primul rand trebuie sa il faci pt ca asa simti, nu pt ca te forteaza cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine gandit....mi-am adus aminte de o amica,imi povestea ca a facut-o cu prietenul oral doar pt ca asa a vrut el,ea nefiind pregatita pt asta,normal ca i-a displacut si ii displace si la ora actuala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact ce spuneam. Mie, al meu nu mi-e cerut niciodata asta; el se baga des sub paturica, dar mie nu imi cerea. In momentul in care am simtit am facut-o si mi-a parut rau ca pierdusem vremea pana atunci :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt mine este cel mai exitant moment al preludiului si foarte senzual nu imi pare rau nici o clipa ca am incercat prima data.asta simteam eu atunci e adevarat ca vazusem ceva filme de "specialitate"cu cateva zile dar stiti cum erau filmele la video pe timpul lu` ceasca veni! vedi! vici!poate cu ocazia asta nu or sa mai existe frigide:P

Editat de axl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

elucubrant...

dar tragic!daca vorbesti de "vremea lui ceasca" ai putea avea o varsta.Iar eu singura scuza care ti-o gasisem erau..vreo 12 ani

de la Irina Nistor ai invatat tu limba romana :wub: ?

mai oameni buni descoperiti-va cu respect.Baiatul asta e o vestigie romana: nu stie sa se exprime in romana,dar stie in latina!!!(acum nu ca ar avea vreo legatura ceva cu altceva :rot:)

insista tinere..insista :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
elucubrant...

dar tragic!daca vorbesti de "vremea lui ceasca" ai putea avea o varsta.Iar eu singura scuza care ti-o gasisem erau..vreo 12 ani

de la Irina Nistor ai invatat tu limba romana :wub: ?

mai oameni buni descoperiti-va cu respect.Baiatul asta e o vestigie romana: nu stie sa se exprime in romana,dar stie in latina!!!(acum nu ca ar avea vreo legatura ceva cu altceva :rot:)

insista tinere..insista :o:

 

 

mai mai mai unde era dl profesor de limba si literatura romana mai las-o in colo de gramatica cred ca esti chiar absurd ori cred ca nu stii a citii bine topicul este sex oral si lasa-mi gramatica in pace am 32 de ani daca chiar esti Curios

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×