Sari la conținut
Forum Roportal
Observ

Sex Oral

Evaluează acest topic

Va place sa faceti sau sa vi se faca sex oral?  

30 membri au votat

  1. 1. Va place sa faceti sau sa vi se faca sex oral?

    • Imi place sa fac !!!
      1
    • Imi place sa mi se faca !!!
      1
    • Imi place sa fac si sa mi se faca !!!
      21
    • Nici una din optiunile de mai in sus !!!
      7


Postări Recomandate

Hai sa fie varianta 3 - cea mai buna alegere. :wub: :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am sa raspund eu foarte sincer.imi place sa fac si atat.imi face si sotul,dar prefer mai mult sa fac eu.stiu ca-l scoate din minti si uneori e doar un fel de preludiu...doar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ales varianta 3, dar inclin si eu mai mult spre varianta 1. Adica imi place mai mult sa fac, datorita reactiilor... :rot:

Heidy ne tot intreaba de ce 3.

Ei bine draga Heidy, e din cauza ca sexul oral face tot mai mult parte din intregul pe care il numim azi "a face sex" sau "a face dragoste" difera de la caz la caz. Ei bine, in momentul in care ajungi sa iti placa senzatiile care ti le ofera aceasta parte (sexul oral), vei ajunge sa alegi si tu optiunea cel putin 2, daca nu te vei avanta spre 3 :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow.... nu'mi vine sa cred..... ok hai sa raspund de ce varianta 3.... ptr. ca imi place sa ofer fara sa mi se ceara si mi se ofera fara sa cer... nu am cerut niciodata, si nici el nu a insistat, si asa este "fun" cind dai cu toata inima..., just like that..... personal nu'mi place varianta 69.....

 

nu toata lumea trebuie sa incerce "everything" .... decit eu !!!! (just kidding) :rot: :wub: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dobby...iar vezi numa' marlboro p'acilea ?

schizofrenia se trateaza, fugi de ia-ti pastilele. Mai bine raspunde on-topic. Optiunea 1 am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca e excitant, senzual, erotism maxim si pur :doh:

Nu zau...eu nu vad nimic erotic in asta. :)

 

 

Si eu am ales varianta 3, dar inclin si eu mai mult spre varianta 1. Adica imi place mai mult sa fac, datorita reactiilor... :P

Heidy ne tot intreaba de ce 3.

Ei bine draga Heidy, e din cauza ca sexul oral face tot mai mult parte din intregul pe care il numim azi "a face sex" sau "a face dragoste" difera de la caz la caz. Ei bine, in momentul in care ajungi sa iti placa senzatiile care ti le ofera aceasta parte (sexul oral), vei ajunge sa alegi si tu optiunea cel putin 2, daca nu te vei avanta spre 3 ;)

Si cine a zis ca nu stiu cum e? :rot:

 

 

o tempore, o mores ...

la ce s-a ajuns c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heidy,sa intelegem ca nu ai incercat????Ia incearca si mai vorbim :rot: si o sa vezi de ce raspundem cu var 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Heidy,sa intelegem ca nu ai incercat????Ia incearca si mai vorbim :rot: si o sa vezi de ce raspundem cu var 3

 

multumesc ai spus exact ce as fi vrut sa-i zic eu ! ! ! variantele unu si trei sunt cele mai votate?? axl stieeeee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×