Sari la conținut
Forum Roportal
Althair

2012 - ADN-ul se modifica?!

Postări Recomandate

Cred ca mi s-a modificat ADN-ul din cauza exploziilor solare. Vad lumea cu alti ochi.

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu, personal, cred ca oricine are dreptul sa creada ce vrea. Pana la urma, credintele si teoriile ne vor fi confirmate sau infirmate odata cu anul 2012.

 

Eu cred ca va fi o ascensiune energetica, si ca simptomele acestea sunt o incercare a corpolui de a se adapta (sau poate consecinte ale) valurilor de energie ce vin.

 

 

Nu mai spune-ti ca aurele si energia nu exista, pentru ca exista.

 

Eu si cu prietenii mei suntem un grup de 4 persoane care am tot tras unii la altii din decembrie incoace, desi inainte, fiind colegi cu 2 dintre ei timp de 3 ani, nu prea am avut nici o legatura. Vedem energie, si vedem si aure. Cu parere de rau pot sa spun ca eu si cu cealalta fata a grupului suntem cele mai neavansate - baietii vad aure si energii deja de anul trecut.

T. vede de cand se stie, si el e cel cu cele mai multe cunostinte; A., colegul meu, le vede destul de clar cand se straduieste pe cele omenesti, si cu putin efort pe cele statice, din atmosfera. Eu si cu Ad., colega mea, vedem cele statice daca ne straduim, si cele omenesti daca ne chinuim ochii. Dupa ce "vad" pe mine ma dor mereu ochii, dat fiind ca nu sunt obisnuiti sa vada asa ceva.

A., cu care nu avusesem absolut nici o legatura inainte de decembrie, mi-a vorbit despre toate astea, si mi-a facut cunostinta cu T., si dup-aia am vorbit si cu Ad.

 

Din decembrie, prietena mea S. (care nu are nici o legatura cu grupul mai sus mentionat) are premonitii si dureri de cap acute, oboseala neexplicabila si senzatie de "a nu fii la locul ei". Si nu glumesc cand zic premonitii - a evitat 3 accidente pana acuma, pentru ca cu un minut inainte sa fie confruntata cu o decizie (gen sa treaca strada) ii apareau "filmulete" in cap cu ce se va intampla.

 

Eu, din decemrbie, pe langa noul 'talent' descoperit, sunt mai obosita, nu ma simt la locul meu, am o agitatie puternica in corp inainte sa se intample ceva ce pentru mine personal este important, ma pierd in nostalgii, simt corpul cum vibreaza usor cand stau foarte linistita, simt o apasare cand ma concentrez pe 'liniste'.

 

Nu am de ce sa va mint; nu castig nimic zicand baliverne celor de pe internet. Daca vreti sa ma credeti, bine, daca nu, iarasi bine. Eu acuma v-am zis povestea mea, pe care o consider dovada a ce va urma. Puteti sa ma credeti nebuna, nu imi pasa.

 

Daca vreti mai multe detalii, va dau cu placere.

 

In concluzie, se vor petrece schimbari mari, si mai repede decat credeti. Nu neaparat la nivelul ADN-ului, ci la nivel energetic. Nu fiti speriati daca sunteti...nu aveti de ce.

 

Si cum am zis mai devreme, daca nu credeti, nu va obliga nimeni sa credeti. O sa vedem ce se va intampla in 2012 :D

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o mare ineptie modificarea ADN-ului, pai daca se modifica ADN-ul inseamna ca nimic din ce a fost in vechiul ADN nu va mai corespunde intregului, se va adauga acolo o noua genuta , la milioanele de gene care constituie ADN-ul de acum , vom deveni paranormali, dar suntem , avem aceste latente , mai trebuie butin exercitiu si constientizarea lor.

Elitele n-au vrut sa fim informati, desi ei au experimente si descoperiri inainte cu 100 de ani fata de descoperirile societatii. Elitele sunt societati care traiesc paralel cu societatea , pe langa elite exista o gramada de alte organizatii unele mai avansate sau mai putin avansate.

 

 

Daca latura paralornala a omului este considerata modificare, atunci da, se modifica in acceptul unor noi calitati de perceptie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Elitele" astea sunt de fapt niste jeguri umane. Elitele jegului uman. Smecheroi profitori in pragul nebuniei. Si rezista doar datorita faptului ca-si gasesc prosti pe spatele carora sa profite si pe care sa-i manipuleze. Ei sunt jeguri umane, iar noi prostime umana.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vali, trebuie sa-ti dau dreptate. Avem 12 lanturi adn. 10 sint inactive de milenii. Avem doar 2 active.

Deci nu e aparitia a 12 lanturi, ci activarea lor. Cel care a scris asta, nu stiu daca e de acord sa i se posteze informatia aici.

 

Deci si asta va fi o realitate, daca se tot spune. E posibil.

 

Problema e alta. Genetica de ce nu stie de asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×