Sari la conținut
Forum Roportal
florycik_sweet

Nu stiu ce sa cred

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa gandesc baietii, pe mine una nu ma mira. Si sunteti foarte tineri, se teme de 'gura lumii'.

 

A, acum stiu de ce Dix e asa intelept :)

El e zodia berbec si eu pesti,este asa orgolios si nu lasa niciodata de la el si nici nu va lasa asa mi-a zis,ca daca lasa mi-o iau in cap si nu este bine... a zis ca tine la mine si ca niciodata nu a stat cu o fata atat de mult si ca daca nu ii pasa de mine ma lasa demult in pace :imao:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A trecut,pei inseamna ca a reusit sau nu ? :imao:

 

A reusit!!!! Vrei sa iti spun cum? Au ajutat-o priwtenele care au sunat-o si i-au demonstrat ca ii sunt aproape, doar fete, si nu s-a simtit abandonata. Iar eu mi-am facut partea mea, bineinteles. Se poate! A plans, a facut si alte lucruri mai ciudate dar se poate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt Pesti, iar cu berbecii nu m-am inteles niciodata, sunt prefacuti, pe mine m-au cam dezamagit profund.

Ei, poate spune multe, convinge-te.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii ca cu cat mai scai te tii de cineva si vrei sa fortezi o relatie cu atat mai putin succes ai ?

Daca e menit sa fie al tau va fi. Trebuie sa-ti pui viata pe pauza ca sa afli acest lucru ? NU.

 

Daca e menit sa fiti impreuna, lasa-l sa plece la armata, nu va faceti promisiuni de nici un fel si lasa viata sa se desfasoare de la sine. Cand se va intoarce ar trebui sa umble el dupa tine daca intradevar te iubeste si te vrea. Daca nu o face...hmmm...oare ce sa insemne ? :imao:

In ultimul timp nu am mai adus deloc subiectul de "relatie" dar aseara parca ma sufocam si i-am zis mai multe chestii cum ar fi sa ma lase in pace,el ma suna cand are chef,ca nu inteleg de ce nu vrea relatie etc... mi-a zis ca nu am inteles niciodata nimic,daca era sa nu mai tina la mine ma lasa demult si fete are o gramada cu care sa se f..... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A, acum stiu de ce Dix e asa intelept :)

 

ce sa spun, nu mai pot de intelept :imao:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A reusit!!!! Vrei sa iti spun cum? Au ajutat-o priwtenele care au sunat-o si i-au demonstrat ca ii sunt aproape, doar fete, si nu s-a simtit abandonata. Iar eu mi-am facut partea mea, bineinteles. Se poate! A plans, a facut si alte lucruri mai ciudate dar se poate!

Cati ani are fata? si mai precis ce a patit? :imao: daca se poate sa stiu :)

 

Pai si ce daca se supara, el acolo, tu aici.. Joaca-i jocul sa vezi daca ii mai convine :)

Sa plece odata acolo si chiar vreau sa vad daca se intoarce la mine asa cum spune el :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu sunt Pesti, iar cu berbecii nu m-am inteles niciodata, sunt prefacuti, pe mine m-au cam dezamagit profund.

Ei, poate spune multe, convinge-te.

Pai eu ma certam inainte cu el din orice,daca vorbeam cu cineva la telefon si ma suna el in acelasi timp si ma intreba cu cine am vorbit,iar eu ii spuneam cu o prietena,nu ma credea zicea ca mint si a eu vorbesc cu altii,dar eu niciodata nu l-as insela pentru ca daca tin la el si sunt q el mie nu-mi mai trebuie alt baiat cum sunt alte fete,dar daca nu ma intelege :imao:

 

A reusit!!!! Vrei sa iti spun cum? Au ajutat-o priwtenele care au sunat-o si i-au demonstrat ca ii sunt aproape, doar fete, si nu s-a simtit abandonata. Iar eu mi-am facut partea mea, bineinteles. Se poate! A plans, a facut si alte lucruri mai ciudate dar se poate!

Frumos asa,dar eu pe cine am ca sunt foarte respingatoare in privinta prietenelor,nu stiu de ce,poate ca m-au dezamagit prea multe,acum nu mai am pe nimeni :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog, jocurile iubirii, sa se dea si el rotund, stiu eu?

Iti trebuie timp sa te convingi daca aveti sanse sa fiti impreuna si daca 'sentimentele' lui pentru tine rezista.

Tu esti tanara, deci nu te grabi la concluzii, oamenii au reactii foarte ciudate, dar timpul le vindeca pe toate.

 

Asta cu prietenele pentru ca esti Pesti si nu prea iti pui increderea in oricine :imao:

E bine ca ai apelat la forum, te simti mai sigura pe tine.

Editat de Athmy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×