Sari la conținut
Forum Roportal
florycik_sweet

Nu stiu ce sa cred

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atunci asteapta, ce vrei de la noi ? Binecuvantare cum ca faci ceea ce trebuie ? Asta nu vei primi pentru ca nu suntem deacord cu tine. De ce ? Pentru ca multi dintre userii care ti-au raspuns au trecut cat de cat prin viata, au experienta si stiu ce spun. Daca nu vrei sa asculti de niste sfaturi bune treaba ta.

 

E primul. Si ? Mare scofala. La 17 ani gata sa terminat viata si iubirea si barbatii si tot, ca nu vrea Pulea Spataru sa fie cu tine. Ete na. Macar daca ar fi barbatul fatal, ideal, cel mai cel...dar nici macar asta. E un obosit smecheras futalau caruia nu i sa dat jucarie cand a vrut el si si-a luat el lopatelele si sa carat din park.

 

Tine la tine dar nu vrea relatie ca merge la armata? Abureala de doi bani. Habar nu ai tu cum gandesc barbatii. :) Trezeste-te la realitate.

Doamne,ce le ziceti pe bune,chiar asa este,poate ca nu au existat persoane care sa-mi deschida si mie ochii mai bine,cu mama nu pot sa vorbesc,doamne fereste daca ar afla :haha: Dar baietii in ziua de astazi vor virgine,eu daca imi fac o alta relatie cu altul,ce-i zic,asta ma framanta cel mai mult.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Floricico mama, nu e nici primul si nici ultimul baiat care merge la armata si lasa acasa prietena iar cei doi isi scriu scrisori de amor, se viziteaza, vorbesc la telefon si deabia asteapta amandoi sa se termine armata sa fie din nou impreuna. Al tau se eschiveaza dar "tine la tine"...mda. :haha:

 

Stii ce spera el ? Ca tu vei fi de acord cu propunerea lui sa nu fiti in relatie cat e el in armata si asta implica (,) ca sunteti amandoi liberi sa faceti ce vreti intretimp. Spera ca in lunile de armata treburile se vor schimba si cand se va intoarce poate vei fi deja cu altul sau nu il vei mai iubi. Si uite asa spera sa scape de toata chestia ( tu) fara drama si cu basma curata.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Floricico mama, nu e nici primul si nici ultimul baiat care merge la armata si lasa acasa prietena iar cei doi isi scriu scrisori de amor, se viziteaza, vorbesc la telefon si deabia asteapta amandoi sa se termine armata sa fie din nou impreuna. Al tau se eschiveaza dar "tine la tine"...mda. :P

 

Stii ce spera el ? Ca tu vei fi de acord cu propunerea lui sa nu fiti in relatie cat e el in armata si asta implica (,) ca sunteti amandoi liberi sa faceti ce vreti intretimp. Spera ca in lunile de armata treburile se vor schimba si cand se va intoarce poate vei fi deja cu altul sau nu il vei mai iubi. Si uite asa spera sa scape de toata chestia ( tu) fara drama si cu basma curata.

Poate este si asta o idee :) dar eu cand ii zic sa ma lase in pace,daca nu mai vrea relatie el de ce ma cauta? daca chiar ar vrea sa scape de mine,in momentul acela m-ar lasa nu? :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate este si asta o idee :P dar eu cand ii zic sa ma lase in pace,daca nu mai vrea relatie el de ce ma cauta? daca chiar ar vrea sa scape de mine,in momentul acela m-ar lasa nu? :haha:

Te cauta pentru ca vrea sa si-o puna cu cineva, si pentru ca tu nu stii sa-i spui nu - vine la tine. Lasa-l fato! Si ce daca a fost el primul? Crezi ca toti barbatii vor doar virgine? Nu esti prima si nici ultima. Repet: lasa-l!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate este si asta o idee :) dar eu cand ii zic sa ma lase in pace,daca nu mai vrea relatie el de ce ma cauta? daca chiar ar vrea sa scape de mine,in momentul acela m-ar lasa nu? :haha:

mai da-mi sfaturi ca u esti mai experimentata,poate ai trecut prin asa cva,ce pot sa fac eu acum? ca sunt atat de confuza :P daca ar intelege si el chestia asta ca eu tin la el si ca daca ar plek acolo eu il voi astepta si nu voi sta cu altul :(:(:roll::(:soc: il iubesc mult :soc:

 

Te cauta pentru ca vrea sa si-o puna cu cineva, si pentru ca tu nu stii sa-i spui nu - vine la tine. Lasa-l fato! Si ce daca a fost el primul? Crezi ca toti barbatii vor doar virgine? Nu esti prima si nici ultima. Repet: lasa-l!!!

Stii ca prima iubire nu se uita niciodata,indiferent de ce s-ar intampla si cum sa-l las daca tin la el :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate este si asta o idee :P dar eu cand ii zic sa ma lase in pace,daca nu mai vrea relatie el de ce ma cauta? daca chiar ar vrea sa scape de mine,in momentul acela m-ar lasa nu? :haha:

Ti-au spus multi aici dar nu pricepi. Faptul ca un barbat te cauta nu inseamna automat ca tine la tine. Barbatii cauta femei si pentru satisfacere sexuala, de plictiseala sau sa-si demonstreze ca pot avea o femeie la degetul mic. Multe mai ai de invatat. Of of...o sa le inveti tu, de asta sunt sigura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii ca prima iubire nu se uita niciodata,indiferent de ce s-ar intampla si cum sa-l las daca tin la el :haha:

Eu nu ti-am spus sa uiti, eu ti-am spus sa-l lasi! Inteleg foarte bine ca tii la el, dar el la tine? Eu cred ca lui i-a trecut toate dragostea si incearca sa te lase, dar tu nu intelegi asta si te tii de el. Spui ca ai incercat sa-l uiti. Cum, culcindute cu el, si discutind la telefon? Daca vrei sa-l lasi, rupi orice legutura cu el. Va fi greu, dar ochii care nu se vad, se uita! peste un timp iti vei da seama ca nu te mai gindesti la el asa de des, iar cu timpul - ca nu te mai gindesti la el deloc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×