Sari la conținut
Forum Roportal
florycik_sweet

Nu stiu ce sa cred

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu de ce sa te retragi,am nevoie de voi,sincer la prietene nici nu le spun,pentru ca nimeni nu este de incredere... u ce ai face in locul meu,cand tii la o persoana,ai vrea sa te impaci cu ea,dar nu se poate stiind ca tie iti pare foarte rau pentru ca ai mintit-o,dar ea sa vorbeasca q tn ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu cauti sfaturi despre cum sa te impaci.

Nu stim de-astea, nu suntem magicieni sau clarvazatori.

Dupa cum vedem noi problema, e mai bine pentru tine sa iti vezi de viata ta, crezi ca o sa ramai cu el pe vesnicie? Daca nu acum, peste o luna tot te desparti de el. Ce mi-e acum, ce mi-e peste o luna, doua luni?

Si inca ceva, cu cat esti mai disperata si ii arati asta, cu atat o sa-l indepartezi de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da' poti sa-i spui ca tu vrei sa fii cu el, iar daca nu se poate, preferi sa rupi orice relatie cu el.

in fine, am senzatia ca e prea complicat pentru tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu de ce sa te retragi,am nevoie de voi,sincer la prietene nici nu le spun,pentru ca nimeni nu este de incredere... u ce ai face in locul meu,cand tii la o persoana,ai vrea sa te impaci cu ea,dar nu se poate stiind ca tie iti pare foarte rau pentru ca ai mintit-o,dar ea sa vorbeasca q tn ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat :haha:

nu te iubeste si nici nu o va face ! mergi mai departe desi acum ai senzatia ca nu poti. da, simti ca e sfarsitul lumii dar va trece, crede-ma. si eu pun foarte mult suflet si eu am trecut prin asa ceva si stiu ce inseamna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca altele au reusit sa se impace, poate reusesti si tu, exista speranta..

Eu n-am putut citi povestea ta, nu mai am nervii intregi, dar vorba ta, s-a mai intamplat.

Poate ar trebui sa iti vezi de viata si vine de la sine, sau sa incerci sa ii explici prin ce treci si poate exista comunicare. Ca daca nu, pentru ce sa lupti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poveste de la sat. Personaje la fel.

 

IQ-ul mi-a scazut cu 2 puncte dupa ce am citit povestea asta. Asa ca aviz celor care au intrat acum pe topic si nu au apucat sa o citeasca.

 

 

Nu de ce sa te retragi,am nevoie de voi,sincer la prietene nici nu le spun,pentru ca nimeni nu este de incredere... u ce ai face in locul meu,cand tii la o persoana,ai vrea sa te impaci cu ea,dar nu se poate stiind ca tie iti pare foarte rau pentru ca ai mintit-o,dar ea sa vorbeasca q tn ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat :haha:

 

Ca sa nu fiu complet off-topic, iti zic atat. Lasa-te momentan de iubiti si du-te la facultate la oras si incearca sa te educi. Chiar daca nu se vor lipi multe de tine, macar copiii tai sa aiba parte de o educatie si un mediu mai proprice pentru a se forma decat l-ai avut tu.

 

Succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stau la tara,doar in vacanta ma duc pe acolo.. Acum o ora i-am dat un mesaj zicandu-i ca sa ma lase in pace,ca nu mai pot continua asa si ca stiu ca nu are niciun rost sa ma mai intalnesc cu o persoana care stiu foarte bine ca nu tzine la mne,iar el mi-a zis ca daca era asa sa nu tina la mine cum zic eu,atunci nu mai vorbea cu mine in tot acest timp.... I-am zis ca asta simt eu ca el nu tine la mine deloc si m-a sunat,in momentul acela plangeam,i-am zis sa ma lase ca nu pot vorbi,a inteles iar dupa cateva minute m-a sunat si am vorbit cu el... Mi-a explikt ca el tine la mine,dar acum nu vrea relatie,el o sa plece la armata si o sa-i fie greu,nu-i plac relatiile la distanta si ca dupa ce vine acasa o sa fim din nou impreuna,sa inteleg chestia asta. Zice-ti si voi,eu una nu mai stiu ce sa cred:(:):(

 

Ce faceti,nu mai ziceti nimic? :( :haha: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×