Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna o sa incerc sa dau azi de Dna Lod,cred ca era mult mai bine daca lasa-i id-ul tau de messenger aici....

Da Dna Lod nu mai foloseste id-ul ala pe care tu il stii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat legatura cu secretara profesorului Habib pe acesta adresa de mail si pe cea a profesorului.Dar trebuie scris cu A(mare) si I (mare)ca altfel nu se ducea corect.Eu am luat legatura cu ea si telefonic.A mers bine .Dar asta se intimpla cu ceva ani in urma.Pot sa mai sun la ei ,dar asta luni sa vedem ce mai e nou.Nu am mai luat legatura de vreo citiva ani.

Adresa mea de e-mail este mamia@btinternet.com

Profesorul Habib raspunde si pe mailul sau.Daca va uitati pe situl spitalului probabil ca vedeti si telefoanele de legatura.Eu ma mai uit.Eu de obicei nu schimba adresele asa de des din cauza ca multe persoane ia legatura cu ei si pastreaza legatura ani de zile.Trebuie sa trimiteti dosarul la ea si ea il da la profesor.apoi ei va contacteaza daca mai vor ceva s-au daca vor sa veniti la ei.O sa va contacteze ei.Tot asa -se uita dupa analize la singe.Cind am fost cu sotul meu ne-a acceptat dar tot dupa ce au luat singesi au cerut analizele la singe de dinainte.Multa sanatate va doresc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna seara.ma numesc iulian si sunt din bucuresti.am si eu o problema cu tatal meu.a fost depistat in 2005 cu ciroza hepatica a urmat un tratament cu propanolol spirolactona si furosemid.dupa un an de zile a inceput sa faca lichid in burta si sa agravat mai rau lam operat la buric din cauza lichidului dupa care doctorii au inceput sa i scoata lichid .acum a facut o hemoragie interna varsa sange si facea si scaun cu sange si la m internat la sf ioan din bucuresti unde sau ocupat doctorii.cand lam dus la spital avea 82 kg dupa o saptamana doctori iau eliminat 6 kg de lichid iau facut tratament iar dupa o saptamana iar a facut hemoragie iar a facut tratament si a facut si a treia hemoragie ii faceau tratament cu statostadin ceva de genu da nu isi facea efectul si doctorii iau facut endoscopie si nu au vazut de unde pleaca hemoragia am intrebat si eu la farmacie de un medicament special si miau dat glypresin care se face 3 zile tratament .a facut tratamentul si nu a mai facut hemoragie iau bagat sange si cele ce trebuia si dupa o luna de zile la externatSI AVEA 67 si mia dat biletul de iesire si am citit si eu analizele si celelalte diagnostice /1diagnostic principal insuficienta hepatica acuta si subacuta.diagnostice secundare alta ciroza a ficatului si nespecificata,ascita,varice esofagiene cu sangerare.vreau sa stiu si eu daca se mai poate face ceva tratament ,ASTEPT UN RASPUNS DE LA CINEVA CARE POATE SA MA AJUTE SI SA MI SPUNA CE SA FAC

VA MULTUMESC SI ASTEPT RASPUNS SANATATE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BUNA SEARA LA TOATA LUMEA .AM SI EU O ANTREBARE,A FACUT CINEVA IMPLANT CU CELULE STEM PT CIROZA HEPATICA????? ARE CINEVA MAI MULTE INFORMATII DESPRE ACEST SUBIECT? EU DIN CE AM AFLAT ,SE ZICE CA AR DA MAI MULTE REZULTATE AN CAZUL CIROZEI CU VIRUS DE CAT TRANSPLANTUL DE FICAT. MEDICUL MEU MI A SPUS CA SI DACA AS FACE TRANSPLANT NU AS REZOLVA MARE LUCRU PT CA AN SCURT TIMP SE VA INFECTA CU VIRUSUL RESPECTIV (AN CAZUL MEU B SI D) SI FICATUL TRANSPLANTAT CHIAT DACA COMPATIBILITATEA AR FI DE SUTA LA SUTA. DACA STIE CINEVA MAI MULTE INFORMATII M AR INTERESA MAI MULTE PARERI. ASTEPT VESTI SI MULTUMESC ANTICIPAT. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×