Sari la conținut
Forum Roportal
Flori22

Nu imi place sexul,....... sunt eu sau el de vina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nicio femei cu care imi permit eu sa discut despre asa ceva nu are orgasm de fiecare data, ceea ce nu inseamna ca nu simte placere in timpul actului sexual.

Cat despre sexul oral, pararea mea e ca decat sa fie facut din orice alt motiv decat placere, mai degraba nu, pentru ca oricum altfel iese cam ca dracu'. Daca fetei ii este scarba de corpul celui pe care il iubeste, atunci motivele trebuie cautate pe la psihologie, pe undeva, dar daca pur si simplu nu ii place sau nu o atrage (cel putin momentan) ideea, atunci este dreptul ei sa spuna nu si nu vad absolut nimic patologic, ciudat sau de condamnat in asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aşa cum zicea Archangelo şi Sicily - femeile nu au orgasm de fiecare dată, dar asta nu le

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar fata noastră a spus că doreşte să facă sex, că reuşeşte să ajungă singură la orgasm, că o st

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de vina amandoi, cu diferenta ca ea are circumstante atenuante, fiind la inceput. Adica tipul ar trebui sa fie supra-om ca sa o faca pe ea sa aibe orgasm, atata timp cat in mintea ei exista ...ganduri (in timpul actului sexual). Nu ca nu ar exista genul asta de tipi , dar in mod clar baiatul asta nu este unul dintre ei.

Editat de Sicily

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
=))

 

sa l iubeasca....

Si multe se vor rezolva asa :flowers:

Nu e barbat ideal, asa ca mai usor cu iubirea - intai sa faca el ce trebuie, dup-aia mai negociem, pana atunci sa-l schimbe da-l dreq, e plina lumea de barbati, sunt ieftini, se gasesc pe toate drumurile - da peste unul mai bun si gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×