Sari la conținut
Forum Roportal
Flori22

Nu imi place sexul,....... sunt eu sau el de vina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie mi se pare o tampenie majora sa i se spuna fetei astea ca e frigida, atata timp cat este la inceputul vietii sexuale si dupa un singur partener. Da' na, vad ca destui dintre cei care s-au grabit la concluzia asta sunt barbati, si spun asta desi nu cred deloc ca succesul unei partide depinde doar de partea masculina.

ON: Sunteti amandoi "de vina", da' tu vezi-ti de treaba ta si inchei-o cu respectivul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E nevoie sa-ti arat eu de cate ori s-a scris cuvantul frigida in topicul asta?

Noroc ca ne-ai spus tu definitia si ca ne-ai scos din negura necunoasterii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faptul ca faci sex si nu ai orgasm e frigiditate.

Aha. Asta inseamna ca o femeie este astazi frigida, maine s-a vindecat, peste cateva zile vindecata, apoi iar frigida. :flowers: :)

P.S. E destul de intim, da' femeile pe care le cunosti tu au orgasm de fiecare data?

Editat de Sicily

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citisem ca mai mult de 70% dintre femei,nu au orgasm decat sporadic...jumatate dintre ele,mimeaza orgasmul sau doar ascund lipsa lui...

Eu nu zic ca asa e firesc sa fie...dar e...normal(obisnuit),se pare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
U idiot, buddy?

 

ţi-am mai zis o dată să nu jigneşti partenerii de discuţie

şi tot vizavi de Wanderer era şi atunci

 

nu vorbesc ca să mă aflu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare o tampenie majora sa i se spuna fetei astea ca e frigida, atata timp cat este la inceputul vietii sexuale si dupa un singur partener. Da' na, vad ca destui dintre cei care s-au grabit la concluzia asta sunt barbati, si spun asta desi nu cred deloc ca succesul unei partide depinde doar de partea masculina.

ON: Sunteti amandoi "de vina", da' tu vezi-ti de treaba ta si inchei-o cu respectivul .

 

 

Pai nu este frigida, este doar incepatoare....sunt rare cazurile de femei care dezvolta spontan o viata sexuala implinita....in cele mai multe cazuri e ca vorbitul...intai ganguresti...dupa aia inveti cateva cuvinte....dupa aia niste sintaxa, niste gramatica...du[pa aia subtilitati si subantelesuri....si in timp ajungi si la roamne, haiku uri si alte alea :flowers:. Si sfiala fata de sexul oral, tot de faptul ca e incapatoare tine, si eu vedeam lucrurile la fel la inceput.

 

Dar nici care spun ca e ceva in neregula cu o persoana care refuza sexul oral nu trebuiesc repeziti...pentru ca o persoana care doreste cu adevarat nu refuza nici o particica din corpul partenerului, exploreaza tot, fiecare coltisor, nu i repugna nimic...nu are cum sa ti fie greata de corpul persoanei pe care o iubesti, nu are cum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×