Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Cat valoreaza pentru o femeie dragostea unui barbat ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Zi-i ! Ma duc sa iau popcorn ! :P

 

ma gandeam ca daca postez ma apuca nervii si mila :o:

omule, sacrificiile imense ce le faci pentru partener, relatie se numeste implicare!

n-o sa inteleg niciodata cum poate cineva regreta ca a investit intr-o relatie, bani, sentimente etc indiferent cum s-a terminat

este imposibil ca eforturile sa fi fost dintr-o singura parte

e regretabil cum pot ajunge unii sa-si urasca fostii parteneri si sa-i numeasca in fel si chip.

daca tu regreti pentru ce ai pus la comun, ca nu se numeste oferit! inseamna ca nu meriti ca cineva sa se implice la fel pentru tine!

dragoste cu forta nu se poate! poate sa dispara asa cum apare in dragostea la prima vedere, n-avem mereu explicatii pentru tot ceea ce e in jurul nostru

v-ati implicat, n-a iesit cum ai calculat, lasa loc de buna ziua si du-te mai departe

 

scorpioane, da si mie niste popcorn, ce mananci de unul singur...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeia si pestisorul de aur

 

Pestisorul o intreaba pe femeie;

-Ce dorinta vrei sa-ti indeplinesc?

-Vreau un barbat perfect pentru mine

Pestisorul ii darui un barbat dragut,aranjat,inteligent,cu mult bun simt,sincer,afectuos.

Dupa o scurta vreme,femeia veni la pestistor si ii spuse:

-Ma pestisorule din aur,barbatul care mi l-ai dat tu,nu stiu cum sa-ti spun,nu prea imi trezeste mie cine stie ce sentimente,e doar asa sa nu ma plictisesc.Vreau ceva care sa ma faca sa-l iubesc!

Atunci,pestisorul se duse in Bronx,un cartier de la marginea N.Y. si luase un barbat de-acolo pe care-l aduse femeii.

Dupa ceva vreme,femeia veni la pestisor tunand si fulgerand;

-pestisorule ticalos ce esti,ce barbat mi-ai dat ma tu mie,ca l-am iubit ca pe ochii mei si el si-a batut joc de mine?!

Atunci pestisorul lua pe barbatul inteligent,dragut samd si ii dadu lui toate bogatiile din lume.

-Ei,acu' ce zici femeie?

-Pestisorule,multam mult,il iubesc pe acest barbat,ma simt in siguranta alaturi de el,dar asa ca chestie,auzi, de unde naiba ai luat tu barbatu' ala care si-a batut joc de mine? :o:

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scorpioane, da si mie niste popcorn, ce mananci de unul singur...

Sigur :bye: :o:

Continuati, va rog ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca barbatii nu sunt foarte atrasi de femeile permanent disponibile. Une mai e farmecul? Cred ca barbatilor inca le place sa cucereasca, nu doar sa ia ceea ce li se ofera.

Dar pot sa gresesc.

in orice caz cei care cauta ceva de-o vara sau de-o seara asta cauta, unu' normal cu mintea intreaga cauta sa cucereasca. barbatii sunt luptatori mai prosti ca femeile si se dau batuti mult mai rapid(parerea mea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca barbatii nu sunt foarte atrasi de femeile permanent disponibile. Une mai e farmecul? Cred ca barbatilor inca le place sa cucereasca, nu doar sa ia ceea ce li se ofera.

Dar pot sa gresesc.

 

in orice caz cei care cauta ceva de-o vara sau de-o seara asta cauta, unu' normal cu mintea intreaga cauta sa cucereasca. barbatii sunt luptatori mai prosti ca femeile si se dau batuti mult mai rapid(parerea mea)

si asta dar si mai curios as spune cum:

unora le spui, bai frate du-te , esti dobitoc si nu prea imi face placere prezenta ta, bai nene sa vezi pe urma asalt si chin pe el ca sa-ti demonstreze ca de fapt tu il placi dar te inseli, ca el nu e asa ca e altfel dar esti oarba si nu vezi :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×