Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Cat valoreaza pentru o femeie dragostea unui barbat ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am sa spun CLAR, dar clar de tot, nimic nu poate inlocui zambetul broscoiului meu cand ma priveste incantat cand fac boacane si nici atunci cand il surprind cu cata placere taie ceapa doar ca sa fie langa mine, ii apreciez daruirea cu care sterge praful si mai ales cand ma suna si-mi spune, *iubita mea ce vrei sa-ti mai cumpar? oh si ma face fericita cand rade....rade cand prajeste cartofii si stie si de ce...eu ii prefer moi el arsi....si ce mandru este cand imi aduce micul dejun la pat...cum sa pun pret pe el, pe ce face si ce este?....asa ceva nu are pret....si plange cand nu-mi pot ridica capul de pe perna si nu de lene......ci pentru ca ma simt rau si isi simte lumea amenintata.....broscoiul meu primeste cu gingasie fiecare mangaiere si o intoarce in zeci de mii de alte lucruri calde, eh, ,,,si cand ma cearta :) cum sa nu apreciez felul in care o face?....sarutul cel mai gingas e nimic pe langa finetea cu care ma cearta, nu am nevoie sa-l pierd ca sa-mi dau seama ce am langa mine....are si el defecte dar sunt atat de placute...doar eu stiu sa-l transform in Fat-Frumos cu inima de aur si e al meu, TOT.... :D cum sa-l insel?...m-as insela pe mine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba nu, toate astea vor dura pana cand ea, printesa, va intalni tot felul de dobitoace care-i vor intari convingerea ca broscuta ei este cea mai blanda si minunata faptura din lume, concluzia: va fi pana la sfarsitul lumii pentru ca intotdeauna va fi nevoie de porci pentru Craciun , deci nu vor disparea ci doar vor deveni mai grasi, cu parul mai des si soriciul mai gros... :stars: tocmai l-a eunatasiat pe taurul comunal.....si ii place si carnea de porc......

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am dat informatii detaliate pentru ca vreau sa aflu raspunsul la intrebarea asta generica, acest caz este doar un exemplu.

 

In cazul asta, vei primi si raspunsuri generice.

 

Eu cred ca mai conteaza si ce simte ea pentru cel care face totul. Daca luam in considerare ca ceea ce spui tu, ca el facea totul pentru ea, e adevarat. Daca ea nu il iubea cu adevarat, daca pentru ea nu era o relatie adevarata de iubire, ci una de tranzit, putea el sa ii aduca si luna de pe cer. In cazul asta, orice ar face barbatul nu e bine.

E valabil si invers.

 

In general, ar trebui sa conteze. Dar repet, doar daca intre ei exista sentimente reale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam la discutiile dintre fete... cu cat entuziasm isi spuneau una alteia - X-ulescu m-a invitat nu-stiu-unde, dar si Y.... Z are Passat... T este atat de dragut... Mie imi semana a bataie de joc atitudinea asta, ca revers exista atitudinea masculina. Si uite asa, ascunzandu-ne dupa degete, pana la urma, recunoastem ca vrem sa ne satisfacem niste nevoi ca altfel nu am avea nicio treaba barbatii cu femeile (barbatii cred ca femeile sunt proaste, femeile cred ca barbatii sunt insensibili). Nevoi: bani + sex, era si nevoia afectiva, dar... nu stiu in ce masura ii mai acorda cineva atentie, iubirea fiind ceva comercial si trendy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg o chestie....de ce nu credeti intr-o relatie cu taria in care nu credeti in ea?....daca primesc raspuns la asta renunt ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu inteleg o chestie....de ce nu credeti intr-o relatie cu taria in care nu credeti in ea?....daca primesc raspuns la asta renunt ....

 

:stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
(barbatii cred ca femeile sunt proaste, femeile cred ca barbatii sunt insensibili)

 

Cred ca stim cu totii ca nu toti barbatii catalogheaza toate femeile drept proaste si nu totate femeile catalogheaqza toti barbatii drept insensibili.

 

Nevoi: bani + sex, era si nevoia afectiva, dar... nu stiu in ce masura ii mai acorda cineva atentie, iubirea fiind ceva comercial si trendy.

 

Pentru oamenii superficiali doar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×