Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Cat valoreaza pentru o femeie dragostea unui barbat ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 15 minute, gargbird a spus:

Presupun că ai ajuns la concluzia asta din perspectiva experienței personale, de asta mi-am permis să te tachinez. Alte criterii ar fi subiective.

Și din perpectiva experiențelor mele,  dar și văzând pe la alții.   Nu mă simt tachinat absolut deloc.    Adică la câte tăvăleli mi-am luat până acum,  chiar ar fi comic să nu am un bias datorat propriilor mele trăiri   :)        

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, gargbird a spus:

E foarte important ce rămâne când tragi linie.

Asta-i temă de doctorat!!!   :o:

Când să stai și când să pleci!    Acel moment al vieții în care îți spui  ”Fk!!!” , după care îți iei jucăriile și pleci.    Mă gândeam într-o zi la cât de nașpa este că nu putem vedea în viitor.   Să vezi,  așa,  cum va fi peste niște ani,  iar atunci când ”EA”  vine flu, flu,  rochițuca unduind în vânt la unison cu pletele și îți spune că te iubește,

Iar tu, grației puterii de a vedea în viitor,  să-i spui  ”sora mea albă,  du-te la altu',  nenorocește-l pe altu'   ”.     

Dar nu se poate călători în viitor,  așa că rămâne să experimentăm singuri  meandrele concretului amoros. 

 

Editat de Tomaso

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Total greșit. 

Vorbim despre concepții diferite.

Doar așa, ca chestie, "peste niște ani" poate că ea nu va fi, din punct de vedere fizic, la fel de atractivă pentru bărbați sau la fel de frumoasă. Cum se aplică atunci?

Te vezi doar pe tine în ecuația asta, aici greșești cel mai mult. 

Și tot de aia e foarte greu pentru un bărbat (inclusiv pentru mine) să fie obiectiv când vine vorba să evalueze importanța sentimentelor lui pentru o femeie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Rog sa evaluati momentul sentimental in ce doriti ... bani, aur, tancuri de petrol, Luna, Soarele ... universul ... sare (NaCl) 

Editat de The Unknown
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.08.2010 la 21:08, S.R. a spus:

cat valoreaza pentru o femeie tot ceea ce face un barbat pentru ea

Mai putin sau egal cu un buchet de flori. Si nu ma refer la alea scumpe.

Change my mind :laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×