Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Cat valoreaza pentru o femeie dragostea unui barbat ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum sa valoreze prea mult dragostea unui barbat fata de o femeie cand:

-Noi nu apreciem o femeie care a umblat din floare in floare,care a fost sursa de placere a (mai) multor barbati.In schimb,voi apreciati un barbat,atunci cand auziti ca a avut nu stiu cate femei.Va ingramaditi ca oile la el.Spiritul de turma va spune ceva? (glumesc)

 

-Noi vrem doar sa ne distram cu o femeie "usuratica",voi luati in serios un barbat "usuratic".Doriti iubire de la el,doriti casatorie,copii&shit

-Noi nu apreciem la o femeie vulgaritatea,badarania,fitzele,aerele de "macho" etc.In schimb,multe exemplare din specia voastra,sunt innebunite dupa masculii care au carcateristicile enumerate de mine mai sus.

 

- Noi nu apreciem absolut deloc o femeie care bea sau/si fumeaza.Pentru multe dintre voi insa,aceste vicii sunt semne de virilitate

 

-Noi intodeauna ne dorim fete/femei cuminti,dragute,istete,pure,educate etc.La voi este exact anapoda

 

-Intr-o relatie noi nu ne dorim "chestii ilogice",de exemplu, sa fim din cand in cand pusi pe jar,sa fim ignorati/nebagati in seama.....doooaaaaamne,mare ti-e puterea ta!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca stim cu totii ca nu toti barbatii catalogheaza toate femeile drept proaste si nu totate femeile catalogheaqza toti barbatii drept insensibili.

Pentru oamenii superficiali doar.

Majoritatea sunt superficiali.

Dragostea unei femei faţă de un bărbat,este direct proporţională cu poziţ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noi nu apreciem o femeie care a umblat din floare in floare,care a fost sursa de placere a (mai) multor barbati.In schimb,voi apreciati un barbat,atunci cand auziti ca a avut nu stiu cate femei.Va ingramaditi ca oile la el

Eu chiar nu pricep chestia asta. Ce e atat de respingator la o femeie care a avut mai multe relatii? Poate ca nu a gasit ceea ce si-a dorit si decat sa ramana intr-o relatie care sa nu o faca fericita, a preferat sa experimenteze pana ajunge la persoana care sa i se potriveasca. Nu stiu daca femeile alearga dupa barbatii care in fiecare zi se culca cu alta femeie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu chiar nu pricep chestia asta. Ce e atat de respingator la o femeie care a avut mai multe relatii? Poate ca nu a gasit ceea ce si-a dorit si decat sa ramana intr-o relatie care sa nu o faca fericita, a preferat sa experimenteze pana ajunge la persoana care sa i se potriveasca. Nu stiu daca femeile alearga dupa barbatii care in fiecare zi se culca cu alta femeie.

O femeie care face asa e perceputa precum ca si-a facut un mod de viata din asa ceva, prin urmare barbatii nu o mai privesc ca fiind viabila pentru o relatie de lunga durata, ci ca fiind buna doar de distractie. Femeile care alearga dupa barbatii care se culca in fiecare zi cu alta femeie... Hmm... Zi-le asta celor care se culca cu acesti barbati :stars: Vei primi tot felul de explicatii, unele sincere, altele, cele mai multe, hazlii :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×