Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

La moda cu orice pret?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astazi are pata pe ciorapii roz

Adevarul e ca si pe mine ma intriga. :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici tatalui meu nu ii plac fetele imbracate indicent, se uita urat la ele, nu e genul ce admira golaciunea.

Sa nu exageram insa :drag: Tot respectul pentru tata.

Am fost gresit inteles. Nu imi place goliciunea vulgara sau afisata la modul vulgar. In rest eu ma uit frumos sa stii :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar sa mai vezi si barbati imbracati cu ciorapi roz...................

Fara rezerve, este ultimul lucru pe care as dori sa-l vad. :jester:

 

...de fapt, sa nu-l vad. :P

Editat de hans

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi plac femeile care dupa o anumita varsta poarta fuste si jachete de piele , ciorapi de plasa si genti cu franjuri

 

Fetele tinere cocotate pe stilleto in amiaza mare

 

Barbatii care isi dau cu mult gel, subliniaza cu contur ochii sau poarta un "strugurel" care luceste. Toate astea plus ochelarii de aviator ma sperie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai spun de o alta situatie.

Iarna, frig de crapau pietrele. O domnisoara infofolita intr-o blana lunga descheiata. Cand s-a apropiat am vazut ca avea vedere la buric.De aceea nu incheia haina aceea sub care nu avea decat un flintic de bluza subtire ,deasupra taliei.

 

Eh...dar daca donsoara nu ar fi avut ABSOLUT nimic pe sub haina aia lunga de blana :roll: ?

Ti-ar cam fi placut monşer :bye: !

 

Nu imi place goliciunea vulgara sau afisata la modul vulgar.

 

ce inseamna goliciune vulgara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incep sa te apreciez.

Touch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ideea de a fi trendi,la moda,in rand cu lumea e inventata de unii foarte destepti pentru unii foarte prosti. De ce trebuie sa fiu la moda? Ca sa arat ca toata lumea? No thanks. De ce sa fiu in rand cu lumea? Eu vrea sa fiu in randul meu propriu si personal. Fuck the rest. Daca arati bine, arati bine si gata, indiferent daca esti in trend sau nu.

E ok sa fii la moda atata timp cat iti sta bine si te pune in valoare si cand esti original. Cand te imbraci cu ceva doar pt ca e in trend si arati ca o vita incaltata e mai mult decat penibil si ridicol, deja devii o oaie care vrea sa faca parte din turma trendi cu orice pret. Chestia asta e valabila pt toate persoanele, grase sau slabe, barbati sau femei. Iei din moda ce ti se potriveste ca fizic si ca atitudine nu tot.

Eu nu pot sa sufar moda gen uniforma. Se poarta baschetii...toata lumea e incaltata in bascheti. Se poarta pantalonii stramti...toata lumea poarta pantaloni stramti indiferent daca stau sa crape pe ei sau daca arata de parca ar avea spaghete in loc de picioare. Se poarta tunsoarea bob...toate tipele au bob in cap chiar daca le sta ca dracu, etc. E super aiurea, parca ar fi brigada lipsa de personalitate.

In plus, trendul asta cu barbati din ce in ce mai efeminati mi se pare oribil: barbati(daca pot si numiti asa) din ce in ce mai epilati, mai cremuiti, cu pantaloni mai stamti ca fetele, cu tricouri roz de pitiponc si cu sandalute trendi....groaznic(a nu se intelege ca barbatii trebuie sa arate ca omul din grota)

Si ca exemplu...zilele trecute se urca in autobuz un tip de genul asta care purta pantaloni identici cu ai mei(eu fiind fata), pantalonii mei fiind cumparati dintr-un magazin exclusiv pt femei, asta ca sa nu creada lumea ca am nimerit eu la raionul care nu trebuie. Diferenta dintre noi era ca pe mine stateau normal pantalonii iar pe el stateau sa crape iar cand s-a asezat ne-a aratat si chilotii tanga foarte trendi.

Editat de Darkyn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×