Sari la conținut
Forum Roportal
Burel001

La moda cu orice pret?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tinerii aceia ,in special baieti ,care isi tin pantalonii sa nu cada ,de undeva din zona in care au organele genitale pe post de creier. Pantalonii aceia cu turul la genunchi ,talie joasa si larga,fara curea ,care daca nu sunt tinuti cu mana ,aluneca pina la sol.

Groaznic. Ii detest

Cine le-o fi spus ca "se poarta"? ICE MC?

 

Cat, cine sunt florile noptii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Colanti roz ?! :angry:

Imi pare rau ,dar aia trebuie sa ma plateasca ea pe mine si tare imi este ca nici asa .

Nu sunt puritan extremist fata de d-soarele profesioniste in ale amorului ,dar nu suport nesimtitele si toapele,frustratele si arogantele. De fapt in general nu suport tipul asta de femei, prostituate sau nu.

Colantii roz nu spun chiar atat de multe si rele lucruri despre purtatoare,dar vadesc cel putin niste gusturi indoielnice si grosiere. Sunt 90% sanse ,sa se potriveasca profilului de care sunt ingretosat .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac colantii albastrii. Albastru inchis. Fara modele. Blue mat. Iarna.

 

Revenind la subiect am cunoscut o tipa foarte frumusica, 19 ani........provine dintr-un oras mic. Si-a pus silicon in buze si sani. Unghii tehnice. Machiaj semi permanent. Poate ca unele sunt obsedate de imagine

 

Ca e falsa am vazut. Dar ca e la "moda" ..........poate dupa normele playboy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revenind la subiect am cunoscut o tipa foarte frumusica, 19 ani........provine dintr-un oras mic. Si-a pus silicon in buze si sani. Unghii tehnice. Machiaj semi permanent. Poate ca unele sunt obsedate de imagine

 

Ca e falsa am vazut. Dar ca e la "moda" ..........poate dupa normele playboy

Dupa standardele mele,toapa si aroganta .

Implanturile le gasesc acceptabile doar daca sunt necesare pentru scopuri medicale sau indreptarea unor defecte estetice flagrante.

"Tunarea" insa o consider o fita nascuta dintr-o educatie precara si un caracter lamentabil.

Frumusetea naturala ,corpul ingrijit ,curat, lucrat la sala ori prin dieta si sport,frumusetea discreta , sugerata si subainteleasa mai mult decat afisata ostentativ,naturaletea,spiritul,caracterul,educatia,umorul si spontaneitatea,astea sunt tunarile adevarate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Burel, ai mai vazut astazi ceva cercei in buric care sa te scoata din pepeni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi drept sa spun ,canicula m-a capiat in asa hal, incat nu am mai obsrvat nici un cercel,indiferent unde ar fi fost amplasat.

Poate doar in :angry: .....,dar nu mai zic.

hans,sa stii insa ,daca imi place ce vad in jurul piercing-ului ,sunt mai ingaduitor cu natura cercelului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×