Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

De ce este considerat acest concurs ca fiind unul pentru "Mocangii"? (topic pt. concurs )

Postări Recomandate

Nu stiu daca ai comentat si tu, dar stiu sigur ca au comentat altii. Altii de la care m-as fi asteptat sa inteleaga.

 

 

 

Userii ar fi fost mai receptivi, si acum o sa se supere organizatorii, daca ar fi existat un regulament clar si explicatii clare. Am avut (si am) surpriza sa constat ca unii nu au inteles despre ce e vorba.

 

Nu este o rusine sa participi, dar este de porc (cum ar zice Mircea Badea) sa recurgi la orice mijloace pentru a castiga si, mai ales, sa comentezi ca esti furat, sabotat etc, cand tu nu respecti regulamentul. Nu tu... intelegi tu, ma rog.

 

Auzi, da' pe tine te intereseaza asa tare gura lumii?!

 

Respecta regulamentul forumului si n-am nimic cu tine, poti sa deschizi cate topice vrei, ca nu imi ocupi mie spatiu pe hard. Oricum se duc la fund daca au teme naspa. :) Si ma adresez tuturor, nu numai tie.

Eu am inteles din start care este regula jocului.Si tocmai din cauza asta am si deschis mai multe topice.

Ca s-au nimerit unele sa fie "dublura" , asta e...exista un regulament roportal pentru asta.

Si cred ca pe asta s-a mizat de la inceput cand a fost gandit jocul.

Daca jocul ar fi avut prea multe reguli in afara regulamentului roportal, cu siguranta ar fi iesit un talmes balmes.

Din cauza asta, cei care l-au gandit, l-au gandit bine lasand ca regula de baza regulamentul existent si oe voi moderatorii sa-l gestionati pe parcurs.

Asta se si intampla acum.

Unii nu au inteles, dar majoritatea au inteles despre ce este vorba.

Cei care nu au inteles, s-au conformat in cele din urma.

 

Intotdeauna au existat deiscutii cand au aprut tot felul de schimbari in mersul forumului..

Discutii de la atitudinea unui moderator sau a unui user pana la comentarii neavenite in urma intrunirilor roportal..

Dar parca nu ai stii cum sunt oamenii aici..

Abia se asteapta sa apara o scanteie ca majoritatea sar ca arsi de micuta scanteie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca jocul ar fi avut prea multe reguli in afara regulamentului roportal, cu siguranta ar fi iesit un talmes balmes.

Din cauza asta, cei care l-au gandit, l-au gandit bine lasand ca regula de baza regulamentul existent si oe voi moderatorii sa-l gestionati pe parcurs.

Asta se si intampla acum.

Unii nu au inteles, dar majoritatea au inteles despre ce este vorba.

Cei care nu au inteles, s-au conformat in cele din urma.

 

Eu as zice ca majoritatea nu a inteles. Ca daca ar fi inteles, ar fi inteles si de ce se inchid topicele pentru concurs. Noi nu inchidem nimic ca asa ni se nazare. In fine, nu mai explic, vad ca tu ai inteles. Mi-ar fi placut sa inteleaga mai multi.

 

BA!

 

Vreau sa stiu de ce apar cu un topic la concurs, pentru ca NU AM nici un topic.

 

Va multumesc.

 

Zi-ne si noua cu ce topic, macar sa postam, vizualizam, facem puncte, ajutam echipa :) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amarena este propusa pentru grecia..ceea ce mie mi se pare incorect..

 

 

Oricum, eu spun că ar fi mai potrivită dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-aud, fata ca vad. :doh:

Ati tarat-o fara voie ei in concurs...:)

Cine stie..poate castiga...imi ia fata si mie si lui buleala si caterinei...

Cam naspa, ce sa zic...

pun pariu ca in cazul in care ( ipotetic vorbind ) ne-am intalni pe campul de batalie, cu siguranta m-ar alerga cu tancul..

 

Trebuie să pleci
Editat de NABOO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×