Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

sa facem echipa

Postări Recomandate

Altu' :) Care mai de care avocatu' aluilalt. Plus ca nu are nici o treaba cu contrazicerea. Lasa-l pe el sa raspunda, are dejte, nu?

si te-a deranjat ca am raspuns si eu? sau ar trebui sa functionam ca la anchete, unul intreaba si celalalt si numai el, fara drept de avocat sau de asistenta trebuie sa raspunda?

poate imi e prieten sau poate client, poate ii organizez un festival cu porumbei fierti sau poate vreau sa-i fac o gluma proasta... sau poate te respect intr-atat incat sa vreau sa iti sustin un punct de vedere, aparent aparandu-l pe el... sunt mii si mii de variante... nu mai fi trista, pentru ca nu e cazul...

Editat de Leonking

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa scriu subiecte aducatoare de puncte :)

buna treaba!

joci la noi in echipa-bine ai venit!!

 

Iaca ce zice el... Pe bune? De ce zici asta?

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt buna la statul si aruncatul cu privirea. Se face echipa cu asa ceva ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si te-a deranjat ca am raspuns si eu? sau ar trebui sa functionam ca la anchete, unul intreaba si celalalt si numai el, fara drept de avocat sau de asistenta trebuie sa raspunda?

poate imi e prieten sau poate client, poate ii organizez un festival cu porumbei fierti sau poate vreau sa-i fac o gluma proasta... sau poate te respect intr-atat incat sa vreau sa iti sustin un punct de vedere, aparent aparandu-l pe el... sunt mii si mii de variante... nu mai fi trista, pentru ca nu e cazul...

 

Nu m-a deranjat, doar ca nu ma interesa raspunsul tau. Daca ma interesa, te intrebam pe tine. Eu nu raspund la intrebarile adresate prietenei mele pe forum, chiar daca stiu raspunsul dinainte.

Trista? Cunosti sensul acestui cuvant? De unde stii tu ca sunt trista?

 

:)

 

Pot sa iau in calcul raspunsul prietenului-avocat? Ca din ranjetu' ala nu inteleg nimic.

De fapt, stai. Nici el nu a raspuns.

 

Eu sunt un lider inascut. Dau ordine si stau degeaba. Aveti de azi cine sa va indrume(dicteze) :)

 

Te si dedublezi?

Apropo de gramatica... innascut*.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arat bine, asa ca partea cu gramatica nu ma dezavantajeaza :) . Am gasit bannere pe site pentru Nebunia de Toamna. Chiar se potrivesc cu titlul concursului :)

Editat de ciuhandu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Arat bine, asa ca partea cu gramatica nu ma dezavantajeaza :) .

 

:)

In cazul asta, nu mai face observatie altora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine de stiut ca cel care se claseaza pe primul loc la acest concurs, pe langa faptul ca se califica la Nebunia de Toamna de la Arsenal Park, castiga si o EXCURSIE DE DOUA PERSOANE IN GRECIA!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×