Sari la conținut
Forum Roportal
Karusko

Locul meu nu este aici ...!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un copil nu e un bun/ obiect . Copilul e o fiinta vie din tine . Daca tu iti renegi parte din tine creata atunci e grav

 

 

Chiar de asta un copil aduce suferinţă, pentru că e o fiinţă umană ce are dorinţe, care, de cele mai multe ori, şi mai ales după v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar de asta un copil aduce suferinţă, pentru că e o fiinţă umană ce are dorinţe, care, de cele mai multe ori, şi mai ales după v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil că sunt. "Sunt fericiţi" c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca un cuplu descopera ca nu se potriveste ca au un copil?

 

 

Descoperă că au mari greutăţi, care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt singur chiar daca am pe cineva alaturi ... chiar daca am prieteni prietena, familia si alti langa mine ... nimeni nu simte ce simt eu. Si mai ales cand este vorba de dragoste, nimic din jur nu este cum vreau, numic nu este roz... toate lucrurile sunt moarte si ma intreb de ce. De ce nu pot sa fiu cu o fata intro noapte, intrun club de jazz ... pe o lumina albastra in intuneric dansand cu ea si sa ma stranga in brate cum na mai facuto nici o fata. De ce nu pot sta tot asa cu o fata pe marginea mari in timp ce rasare soarele simtind vantul cu talpile bagate in apa .... sa simti acea caldura care sti ca exista .... dar, de 20 de ani nu am avut parte de asa ceva, si tin sa cred ca nu o sa am parte de asfel de momente... Oftez mereu si cateodata plang, Vreau sa ma bucur de lucruri simple ... dar ma aflu intro lume fara suflet moarta.... :((( :hi:

... eşti de pomină ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Descoperă că au mari greutăţi, care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×