Sari la conținut
Forum Roportal
hans

Orice despre relatia de curvie dintre religie si politica.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Invata sa respecti o femeie cu un anumit rang in stat!

Rangurile alea nu exista decat in imaginatia prostilor care nu sunt capabili sa priceapa ca acele ranguri nu sunt decat niste " functii" (temporare) ale unui stat condus de prosti si incapabili!

 

...si cred ca acest adevar il poate vedea oricine care are discernamantul sa priceapa dimensiunile catastrofei economice in care va aflati ... dar bineinteles si posibilitatea sa compare o tara normala ... cu acest "stat roman" condus in ultimii 2 ani, mai ales de prosti si coorve ..asta ca sa nu zic de adevarati dusmani ai tarii si ai poporului ...pentru ca asta desi e adevarat ...suna cam prea pompos!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti la fel de ineligent ca sieturile de la pantofii mei

Ai uitat ca tu ai scris asta?

 

Sau la nivelul tau tu nu realizezi ca ai facut ...poate fara sa vrei ...o comparatie itre regina & AM, si femeile cu functii dar ... "nerespectate" ale politicii romanesti (de prezentare a chilotilor pe podium!)

 

De ce nemtii nu-i fac la fel Angelei Merkel? Sau britanicii Reginei? Pentru ca nu sunt ortodocsi misogini? :)

 

Ai vazut ca vorbeste gura fara tine!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi? De aia spun eu ca ortodoxia influenteaza omul in rau.

Esti atat de ratacit intru credinta ...incat se vede clar ca nu mai ai nici macar minima capacitatea de a analiza ceea ce este rau in ortodoxie ... si in modelul pe care il propaga !

 

Oricum e bine ce faceti ...datii bataie ...ca sa vada si cei care ne citesc ce poate mintea unui credincios ...mai ales cand derapeaza in rahatul politicii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....................

 

 

Ai vazut ca vorbeste gura fara tine!

Dacă te-ai referit la Hans e ok. Am crezut că ai treabă cu mine. Era o confuzie. Te-ai grăbit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi? De aia spun eu ca ortodoxia influenteaza omul in rau. Nu mai poate omul nici sa rada ca vine ortodoxul si-i da in cap ca e prost... :)

Nu am trebă măi Hans. Poți să r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti atat de ratacit intru credinta ...incat se vede clar ca nu mai ai nici macar minima capacitatea de a analiza ceea ce este rau in ortodoxie ... si in modelul pe care il propaga !

Eu zic sa schimbi pozitia in care stai.

Probleme cu dioptriile sau cu punctul de vedere.............

 

Vezi? De aia spun eu ca ortodoxia influenteaza omul in rau. Nu mai poate omul nici sa rada ca vine ortodoxul si-i da in cap ca e prost... :P

Nu generaliza.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă te-ai referit la Hans e ok. Am crezut că ai treabă cu mine. Era o confuzie. Te-ai grăbit.

S-a referit la mine, dar te-a citat pe tine. De asta spuneam eu ca biciclistul nostru pedaleaza pe loc desi viseaza ca e la concurs de viteza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa schimbi pozitia in care stai.

Probleme cu dioptriile sau cu punctul de vedere.............

Cei care nu inteleg nimic ... nici nu sunt competenti sa deie "sfaturi bune" ...asa ca mai bine arata-mi unde este gresita logica din comparatia pe care am expus-o mai sus!

 

Daca nu esti capabil sa o faci ...mai bine tineti gura ...ca te autoblamezi!

Dar nu cred ca ai nivelul sa realizezi nici asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×