Sari la conținut
Forum Roportal
hans

Orice despre relatia de curvie dintre religie si politica.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce nemtii nu-i fac la fel Angelei Merkel? Sau britanicii Reginei? Pentru ca nu sunt ortodocsi misogini? :)

Ai cumva impresia ca Angela Merkel si-a faurit cariera politica cu curu?

 

Pai atunci pe ce baza iti permiti sa faci o asemenea comparatie?

Cumva pe PROSTIE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine, bine

Cateva principii din ortodoxie, na, e bine asa?

Putem negocia. :)

 

Dacă aia blondă e și deșteptă mă mir. :) Poi da, dacă a reușit ia cu cocoșu să-i fure trotuarele lui băse, da. :-

Tot ce spui este urmarea spalarii creierasului tau de catre A3 si iRTV. Te miri ca-i desteapta? I-ai facut un test de IQ, sau ce? Ti-a cerut taxa sa umbli pe trotuare, sau ce? :P

Incearca sa fi original, Dulgherule. Daca nu, esti un plagiator de doi bani atata timp cat nu recunosti sursele de inspiratiune.

Misoginule!

 

De ce nemtii nu-i fac la fel Angelei Merkel? Sau britanicii Reginei? Pentru ca nu sunt ortodocsi misogini? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nemtii nu-i fac la fel Angelei Merkel? Sau britanicii Reginei? Pentru ca nu sunt ortodocsi misogini? :)

Dacă tu le compari pe acestea cu blonda, apoi chiar nu mă mai miră nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai cumva impresia ca Angela Merkel si-a faurit cariera politica cu curu?

 

Pai atunci pe ce baza iti permiti sa faci o asemenea comparatie?

Cumva pe PROSTIE!

Invata sa respecti o femeie cu un anumit rang in stat!

Curu ala de care vorbest, e doar in capul tau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă tu le compari pe acestea cu blonda, apoi chiar nu mă mai miră nimic.

Vesticii - nonortodocsi! :P - au invata de mult ce inseamna RESPECTUL!Si mai mult:respectul pozitiei in ierarhia de stat! In fata cavalerului nu avea ce comenta peasantul! La noi insa, ortodoxia ne-a invatat ca nu trebuie sa punem mana la lucru, ci sa asteptam sa ne dea Domnul din cer, sau sa ne bagam mana in averea bogatilor.

Pana nu vom invata si noi respectul fata de institutiile statului, ne vom tot mira ca boii la poarta noua.

 

Esti beat ?

Pai nu tu ai inceput comparatia ...sau nu iti dai seama de ce postezi?

Vezi cum te faci de ras atunci cand nu ai nici inteligenta si nu functioneaza nici ratiunea?

 

...adica cu alte cuvinte ...asa este cand te VINZI ...unei credinte ...si nu adevarului ..caci daca le-ai avea pe cele doua mai sus pomenite ...ai fi STIUT ca Dumnezeu isi are manifestarea si in ADEVAR... nicidecum in minciunile din carti furate de la oameni minciuni pe care tu ca mic sef al legiunilor le propovaduiesti ...fraierilor!

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacă tu le compari pe acestea cu blonda, apoi chiar nu mă mai miră nimic.

Esti beat... de uiti ceea ce scrii ?

Pai nu tu ai inceput comparatia ...sau nu iti dai seama de ce postezi?

Vezi cum te faci de ras atunci cand nu ai nici inteligenta si nu functioneaza nici ratiunea?

 

...adica cu alte cuvinte ...asa este cand te VINZI ...unei credinte ...si nu adevarului ..caci daca le-ai avea pe cele doua mai sus pomenite ...ai fi STIUT ca Dumnezeu isi are manifestarea si in ADEVAR... nicidecum in minciunile din carti furate de la oameni minciuni pe care tu ca mic sef al legiunilor le propovaduiesti ...fraierilor!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Pana nu vom invata si noi respectul fata de institutiile statului, ne vom tot mira ca boii la poarta noua.

Saracu de tine ...te doare burticica si iar ti s-a blocat ratiunea?

 

Despre ce respect poate fi vorba pentru cei care sub aceasta masca de "institutii ale statului" au comis tarii o paguba mai mare decat au adus cele 2 razboaie mondiale la un loc ?

 

Tu chiar esti asa cum vrei sa pari ..sau numai te prefaci?

 

Pai daca nu esti ..macar intelege ca ar fi cazul ca acele "institutii ale statului" sa fie aruncate la gunoi ... si nu respectate cum ceri tu!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti beat... de uiti ceea ce scrii ?

Pai nu tu ai inceput comparatia ...sau nu iti dai seama de ce postezi?

............

Mă. Io am impresia că ai orbu găini. Unde am făcut io vreo comparație. ...."șaize"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..macar intelege ca ar fi cazul ca acele "institutii ale statului" sa fie aruncate la gunoi ... si nu respectate cum ceri tu!

Desigur! Toata RO ar trebui aruncata la gunoi. Ca sa aiba urmasii tai lebensraum... :P

 

Mă. Io am impresia că ai orbu găini. Unde am făcut io vreo comparație. ...."șaize"

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×