Sari la conținut
Forum Roportal
FNF

Sex cu o persoana mai in varsta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa vezi acuma, orgasme cognitive! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A se citi: " Caut sex cu o persoana mai in varsta. Contactul pe pm."

Vad ca nu specifica genul. Deci ii poate scrie oricine ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu 2-3 saptamani in urma am avut si eu parte de o prima experienta cu o femeie de nota 10+ , eu 24 ea 37 , maritata. Sotul ei are un job pe vas si cam 4-5 luni este plecat de acasa . Printr-o succesiune de imprejurari ne-am intalnit de mai multe ori , eu , la inceput , cand am cunoscut-o, acum 1 luna de zile , imi cam sareau firele de par din cap cand o vedeam :) este foarte frumoasa , arata extraordinar si nu ii dadeam mai mult de 27 de ani. Cand mi-a zis ca e maritata mi s-au cam infundat tevile pe jumatate (una din fanteziile mele este sa fac sex cu o femeie maritata :) )  dar cand mi-a zis ca sotul ei este plecat majoritatea timpului si ca au o relatie mai mult la distanta , am zis , in gandul meu , "asta e a mea" . Toate bune si frumoase dupa vreo doua zile am primit un telefon de la ea seara , cum ca nu se simte bine si ar simti nevoia sa stea cu cineva de vorba , ca prin minune , eu , o cunostinta de 1 luna de zile , sunt primul la care s-a gandit... sa fim seriosi.. :):)  Asa.. Deci... ma suna imi zice daca pot sa trec pe la ea , eu nu prea vroiam , ea a insistat si m-am dus. A fost... wooow !!! E bruneta , are parul drept mai mereu dar atunci era putin semi-ondulat (fetele stiu) , avea un body negru cu putin rosu , pielea bronzata , un bronz d'ala "dulce" , ochii negri micuti si patrunzatori , buze carnoase , sanii.. off naturali si fermi la fel si funduletul era... off... Deja ma excit doar ca ma gandesc asa ca ma opresc aici din descriere , daca doriti amanunte despre cum a fost noaptea hot , plina de orgasme si placere , sa-mi spuneti. De atunci s-a mai intamplat de cateva ori dupa care acum cateva zile a venit sotul :(  Deci clar nu se compara sexul cu o femeie inteligenta , matura , stilata fara fite sau inhibitii sau mai stiu eu ce , cu sexul alaturi de o mironosita de 22 ani care are 100 likes pe fb si se vede regina pamantului ,  ca nici macar Levy nu ii ajunge la varful degetelor de la picioare.

 

Am ramas friends with benefits .

 

Va pup si va doresc experiente la fel de placute pe gustul vostru!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc, eu sunt mai mult plecat, am o sotie de 37 de ani si cam corespunde. Sa-mi zici ce pretentii ai, ca de la o vreme e total schimbata, radiaza si-mi face toate poftele. Eu credeam ca s-a-nbolnavit...

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Sa-mi zici ce pretentii ai, ca de la o vreme e total schimbata, radiaza si-mi face toate poftele.

Ori esti tu un gurmand, ori este ea o bucatareasa... buna. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc, eu sunt mai mult plecat, am o sotie de 37 de ani si cam corespunde. Sa-mi zici ce pretentii ai, ca de la o vreme e total schimbata, radiaza si-mi face toate poftele. Eu credeam ca s-a-nbolnavit...

 

:) La vie "e greu" !

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Visul oricărei femei maritate e sa faca sex cu un copil laudaros. Nam nam...don't gimme some!

Editat de Ampera
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×