Sari la conținut
Forum Roportal
FNF

Sex cu o persoana mai in varsta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe barbatii de virsta mea ii vad egoisti,mincinosi,neseriosi...

 

pe femeile de vârsta ta cum le vezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa sper ca femeile de virsta mea stiu ce vor si mai ales ce nu vor de la viata...smile.png))

 

speri, dar nu esti sigura?

 

ma mir, în cealalta parte esti foarte sigura.

 

sa-ti mai spun cum suna asta sau o lasam pe altadata?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

auzi naeemo, tu chiar ai impresia ca lauda asta a ei pe roportal nu e un strigat de ajutor?

 

Strigat de ajutor?Ajutor?De ce crezi asta?Divortam demult sau imi gaseam pe altcineva,un copil nu tine 2 persoane unite...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

speri, dar nu esti sigura?

 

ma mir, în cealalta parte esti foarte sigura.

 

sa-ti mai spun cum suna asta sau o lasam pe altadata?

M-ai intrebat de femeile de virsta mea,nu de mine...eu stiu exact ce vreau si ce nu vreau..te rog,lumineaza-ma,spune-mi cum suna...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ai intrebat de femeile de virsta mea,nu de mine...eu stiu exact ce vreau si ce nu vreau..te rog,lumineaza-ma,spune-mi cum suna...

 

fals.

 

fals suna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am raspuns initiatorului post-ului cum e sex-ul cu o persoana mai in virsta...atit,nimic mai mult,voi v-ati "masturbat"mintile daca mai poate,daca ma laud,daca am nevoie de ajutor,daca sunt falsa,daca sunt sigura,daca nu imi trebuie unul mai tinar...Nu am cerut parerea nimanui despre casnicia mea,nu-mi pasa,atita timp cit eu stau bine,restul e can-can :)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am raspuns initiatorului post-ului cum e sex-ul cu o persoana mai in virsta...atit,nimic mai mult,voi v-ati "masturbat"mintile daca mai poate,daca ma laud,daca am nevoie de ajutor,daca sunt falsa,daca sunt sigura,daca nu imi trebuie unul mai tinar...Nu am cerut parerea nimanui despre casnicia mea,nu-mi pasa,atita timp cit eu stau bine,restul e can-can smile.png))

 

 

era vorba de cum îi cataloghezi tu pe ei altii fara sa-i cunosti, generalizând si facând oarecum caz de vârsta ta.

 

înclin sa cred ca nu prea stii ce vorbesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×