Sari la conținut
Forum Roportal
FNF

Sex cu o persoana mai in varsta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai ales daca-ti trage si fro 2 palme pentru propunerea indecenta ...  :haha:

 

E o posibilitate. Cremele pe care le folosește zilnic vor amortiza lovitura palmelor catifelate. Nu poate să aibă palme de topor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aș vrea să fac sex cu o femeie de 40 de ani. De mult timp îmi doresc asta. Cred că e o senzație diferită.

 Si ce mai astepti?

 Sau nu te-a vrut nici macar una de 40 ?

 

Acum, tu crezi ca faci fata?. Nu de alta , insa sexul ala virtual, mai lasa si urme..asa, gen mini impotente reale. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici măcar trenul. Doar eu vreau, încă n-a aflat c-o vreau. O să-mi leg o pancartă de gât și să spun că vreau ceva matur, ceva de 40 de ani. Dacă a avut un bărbat toată viața, mai am o șansă, dacă are diverse experiențe, mă declar fără nicio șansă. Cred că mă va învăța ea să-i fac față. E bine că-mi doresc, tot e ceva. Încă n-am observat efectele negative ale sexului virtual, dar am răbdare să văd păreri scrise de cei experimentați.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija ce-ti doresti, dar n-o numi invarsta pe cea de 40 de ani si nici prea matura ca nu este ... din cauza asta vei suferi enorm ca s-ar putea sa aibe ceva in mana, in acea palma catifelata ... un bici de exemplu ...   :oh    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×