Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si ce sa ma mai astept de la un barbat sa aiba grija si de mine daca nici macar nu e in stare sa ia o hotarare?

Sa iti intre bine in cap: cand cineva vorbeste de rau un fost, inseamna ca nu l-a uitat! Cand uiti pe cineva, iti e indiferent...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-e teama parca ca nu o sa-mi mai gasesc pe cineva, ca am 31 de ani, m-i se pare tarziu....

Sa citesti tampenia asta peste vreun an, asa, si sa-ti dai una dupa ceafa singur. Iti garantez ca o sa gasesti chiar mai multe cineva-uri (sper sa nu le ceri pe toate de nevasta). Nu s-a terminat lumea la ea. Nici macar nu era ceea ce-ti trebuia, ea a fost cu gandul la celalalt tot timpul. Revino-ti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La naiba, nu stiu cum se agita unii si altii ca-i prea tirziu sa-si mai gaseasca pereche ... O fi vreun trend? :ok:

Este adevarat ca dupa 30 de ani se schimba un pic contextul, dificultatile sint altele in a-ti gasi perechea. Dar fiecare virsta cu problemele ei, daca acutizezi prea mult risti sa ramii blocat acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Dar pe barbatii care stau intr-o relatie din convenienta cand stiu si ei ca s-ar potrivi mai bine cu alta femeie, pe ei ii intelegi??? :ok: :cry: :doh:

 

2. De ce "e" femeile "sexul hotarat"? :)

1. NU, nici pe ei nu-i inteleg.

2. Te rog nu generaliza. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa citesti tampenia asta peste vreun an, asa, si sa-ti dai una dupa ceafa singur. Iti garantez ca o sa gasesti chiar mai multe cineva-uri (sper sa nu le ceri pe toate de nevasta). Nu s-a terminat lumea la ea. Nici macar nu era ceea ce-ti trebuia, ea a fost cu gandul la celalalt tot timpul. Revino-ti.

mda, incerc sa ma mobilizez, trebuie sa am rabdare cu mine in primul rand, si sa realizez ce o sa fac pe viitor, deocamdata sunt confuz...ar trebuie sa-mi revin cat mai repede

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omule, tu reusesti sa te vezi, din cind in cind? Zici ca trebuie sa ai rabdare cu tine, dupa care revii la timpeniile tale si bagi ca "trebuie sa-mi revin CIT MAI REPEDE". Chiar nu vezi ca-ti dai singur in cap? Adica ... zici o chestie buna si dup-aia doi pasi inapoi.

Stiu ca-i greu, dar incearca doar sa te opresti dupa ce ai zis chestia buna. Altfel, iarasi derapezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa citesti tampenia asta peste vreun an, asa, si sa-ti dai una dupa ceafa singur. Iti garantez ca o sa gasesti chiar mai multe cineva-uri (sper sa nu le ceri pe toate de nevasta). Nu s-a terminat lumea la ea. Nici macar nu era ceea ce-ti trebuia, ea a fost cu gandul la celalalt tot timpul. Revino-ti.

Mda, stiu si eu pe cineva tot de 31 de ani si cu aceeasi problema. O fi vreo varsta critica? Dupa 31 de ani sa inteleg ca poti sa te sinucizi, ca se termina viata? Si daca te desparti la 40-50 de ani, ce faci? Aaa, stai ca nu te desparti, ca esti in relatia de convenienta si tii cu dintii... :)

 

1. NU, nici pe ei nu-i inteleg.

2. Te rog nu generaliza. <_<

2. Corect, nu trebuie generalizat. Doar ca, observ, ca femeie hotarata ce ma aflu, ca nu prea exista barbati hotarati... sau aia putini care sunt, nu "sunt luati", ci "au luat", pentru ca s-au hotarat ei, nu i-a tras vreo cucoana de maneca... ;)

 

:ok: :cry: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O fi vreo varsta critica? Dupa 31 de ani sa inteleg ca poti sa te sinucizi, ca se termina viata?

Nu, eu am trecut si n-am patit nimic :ok:) Ba dimpotriva.

 

O sa-si revina si el, cand i-o trece buimaceala si o sa-si dea seama ca vorbea prostii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar ca, observ, ca femeie hotarata ce ma aflu, ca nu prea exista barbati hotarati...

 

Ei sunt hotarati, doar ca rolul lor e sumar si se termina repede. Fetitele la 4-5 anisori imping caruciorul cu papusica in el, pe cand un baietel rupe jucariile si vrea mereu altele.

Editat de Oneiros

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei sunt hotarati, doar ca rolul lor e sumar si se termina repede. Fetitele la 4-5 anisori imping caruciorul cu papusica in el, pe cand un baietel rupe jucariile si vrea mereu altele.

Adica au cate un moment de inspiratie subita? Se poate chema ratacire? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×