Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu cum e la tine, dar eu m-am amorezat de 'ai mei' ca mi-a placut in primul rand ceva la ei dpdv fizic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna...Vreau sa va spun ca eu cred ca sunt grasa...Multi imi spun ca arat foarte bine la inaltimea mea si la varsta mea.Eu vreau sa slabesc...Sa dau jos din solduri...picioare si putin din burtica:D...Ma uit in oglinda si par foarte grasa.Multi imi spun sa termin pentru ca nu sunt grasa.Tin tot felul de diete si fac miscare...Am 51 kg,1.66 inaltime.Nu stiu ce sa fac!Oare sa i cred pe cei din jur sau sa fac ce stiu eu?

 

Sper sa ma puteti ajuta

Nu cred camai trebuie sa slabesti, eventual trebuie sa te apuci de vreun sport. :) ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SIROPUL CARE TOPEȘTE GRĂSIMEA DE PE BURTĂ

Ingrediente:
  • 125 de grame de hrean.
  • 4 lămâi.
  • 3 lingurițe de miere de albine.
  • 2 lingurițe de scorțișoară.
  • 2 cm de ghimbir.

Mod de preparare

 

Amestecă hreanul și ghimbirul în blender, apoi adaugă sucul de la cele 4 lămâi și continuă să amesteci ingredientele pentru încă 3 minute. Completează băutura cu scorțișoară și miere și agită compoziția până când obții un sirop. Păstrează-l într-un borcan din sticlă și ia câte o linguriță, de două ori pe zi, înainte de mese sau înainte de antrenament. Ține această cură timp de trei săptămâni, apoi fă trei săptămâni pauză.

Hreanul din acest sirop nu te va ajuta doar să slăbești, ci îți va detoxifica oranismul, va accelera metabolismul, va reduce oboseala și va stimula producția de bacterii bune din intestine

http://www.unica.ro/articol/siropul-care-topeste-grasimea-de-pe-burta-127364/2

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×