Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Turul II - alegeri

Turul II?  

114 membri au votat

  1. 1. Cu cine votati in turul II?

    • Traian Basescu
      71
    • Mircea Geoana
      43


Postări Recomandate

Nu uita ca Base a facut parte din anumite structuri . :friends:

De aceea nu trebuie scapat din ochi nimeni pana nu da roade. Dar cei ce ne-au stricat in loc sa dea roade nu mai pot fi plantati din nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai , s'o desfintam , nu? :good:

 

 

Frumoasa poveste, insa departe de realitate . Daca justitia ar fi fost impartiala, am fi avut ocazia sa vedem si dosare ale membrilor PDL , partid pastorit de locatarul de la Cotroceni, ceea ce nu s'a intamplat insa .

Dar justitia nu'i impartiala, procurori, magistrati sunt cu toti implicati intr'un paienjenis de interese : loji masonice, ofiteri de informatii , membri ai unor grupari non-profit si non-guvernamentale (sic !) , etc ... servind practic a unul sau mai multi stapani . Justitia este subordonata intereselor de tot felul si asa va ramane pentru foarte mult timp.

Nu poti face o reforma peste noapte, iar cei tineri vor sfarsi prin a fi asimilati .

 

 

 

Da, Basescu reprezinta o mare problema , strategii financiari fiind cel mai puteric loviti , insa nici Base nu s'a dovedit a fi foarte corect, existand multe suspiciuni si asupra averii domniei sale, a copiilor, a fratelui, etc ... suspiciuni care n'au fost spulberate nici astazi . Si nici nu vor fi, pentru ca's reale , Basescu&co. adoptand tactica celor pe care ii infiereaza cu atata zel .

 

Da, ma repet ... Base e junghiul din coasta marilor ologarhi, care nu sunt doar aia stiuti deja , sunt altii mai rai , mai veninosi decat Voiculescu, Vantu sau Patriciu , sunt necunoscuti . :doh:

 

Da, da... Goliath'ul securitatii ! :friends:

Nu uita ca Base a facut parte din anumite structuri . :doh:

 

 

Speranta moare ultima Saha, dar si cand moare ... .

 

Sa o tii totusi minte - ca se va dovedi deloc science fiction - one day

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si prin exercitiul asta de logica, demonstrezi tu inteligenta patronilor ?!

 

Nu, eu recunosc că nu sunt inteligent. Dar, realitatea e cea prezentată de mine: angajaţii merg şi vin, patronii stau pe loc. Doar angajaţii care aduc profit răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt completez, astea sunt perpectivele pe care rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e, ma enerveaza ca ne adancim si mai mult in criza si oamenii sunt senini, te fac pe tine absurd, periculos, nebun.

Oricum sa imi tin gura ca oricum suntem ascultati peste tot, cititi, sa ma mai cenzurez, poate intr-o zi iau si bataie din cauza parerii politice. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PSD-ul iubit :doh: mu mu mu cu steagurile in vant si zambete fortate ranjite cu Iliescu-n coltz.

 

 

Nu-ţi spun pentru că nu mi-ai spus. Nu e niciun PSD. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×