Sari la conținut
Forum Roportal
Juless

Ce facem cand el nu vrea sa faca sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar aici este vorba de un nene care se pupa in pat si dupa aceea pauza.

 

cum adica...se pupa, mai, fara limba....bleah, adica ca copiii mici si p-orma sforaie.

 

iooooooooolll, inseamna ca musai ca are un suflet nobil, de aur etc care in nici un caz nu trebe lasat de izbeliste.... :doh: :cry: :doh: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adica...se pupa, mai, fara limba....bleah, adica ca copiii mici si p-orma sforaie.

 

iooooooooolll, inseamna ca musai ca are un suflet nobil, de aur etc care in nici un caz nu trebe lasat de izbeliste.... :cry: :doh: :) :)

Se pupa cu erectie, citeste si tu de la inceput.

 

Are suflet nobil, fata asa spune de-asta am presupus si eu ca manipuleaza inconstient, ca altfel spuneam constient :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit si asta si nu inteleg cum vine.

adica se pupa cum, tzoc, tzoc, bombonica mea, bombonelu meu , i se scoala si p-orma....what...semnu-ntrebarii

 

deci mentin ce zisei....ca ori are amanta, ori descarcari fugitive pe unde poate, ori se masturbeaza excesiv si e dependent de asta si nu mai poa sa aiba o relatie erotica cu o persoana.

ori e de-a dreptu impotent, asta fiind pe fond psihic, impotenta determinata e ceva din trecut, poate chiar din copilarie.

daca nici macar la inceput n-au fost tunete si fulgere in pat, asa cum e normal sa fie si peste 10 ani de relatie, iar ea e normala sexual, e clar ca la nenea in pantaloni e problema. sau in suflet. sau in creier.

 

si creca ea ar putea sesiza unde ce si cum, daca ar studia comportamentul lui in fiecare amanunt, oricat de neimportant ar parea.

 

oricum o atare situatie este de-a dreptul inacceptabila si ori ramane cu el si il inseala, ori se despart, ori el se trateaza de bubitza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un EL care sa nu vrea sa faca sex? :) nu se poate asa ceva! :) :) mai ales in cazul vostru unde ar fi vorba de ceva mai mult, adica de dragoste :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un EL care sa nu vrea sa faca sex? :) nu se poate asa ceva! :) :) mai ales in cazul vostru unde ar fi vorba de ceva mai mult, adica de dragoste :x

adica vrei sa zici ca nici macar nu o iubeste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica vrei sa zici ca nici macar nu o iubeste?

nu, nu am vrut sa zic asta. dar nici nu poate fi exclusa varianta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nasol moment pentru ... ea

deci sa inteleg ca barbatii nu refuza niciodata sexul? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×