Sari la conținut
Forum Roportal
Juless

Ce facem cand el nu vrea sa faca sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

exista si exemplare masculine de felul asta? :jester:

se pare ca exista :skull:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubitul meu nu are chef de sex... pur si simplu! Am incercat fel si fel de metode: lenjerie sexy, masaj, am discutat cu el ore intregi, i-am zis ca il las ca asa nu mai pot (nu sunt o maniaca dar macar de 3 ori pe sapt.... e mult?!)

 

Esti din Bucuresti ? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce facem cand el nu vrea sa faca sex?

 

Ii raspundem lui Ravl :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti din Bucuresti ? 8)

 

 

:skull:

 

 

ce facem cand el nu vrea sa faca sex?

 

Ii raspundem lui Ravl :lol:

 

 

:doh: :hi: :hi:

 

Operatiunea "Preshu" pandeste :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubitul meu nu are chef de sex... pur si simplu! Am incercat fel si fel de metode: lenjerie sexy, masaj, am discutat cu el ore intregi, i-am zis ca il las ca asa nu mai pot (nu sunt o maniaca dar macar de 3 ori pe sapt.... e mult?!)

 

 

nu este mult...eu chiar as fi vrut sa fie si prietena mea asa de la inceput...sa vrea de 3 ori pe sapt :skull: si sa nu mai trebuiasca sa ii propun tot eu de fiecare data pt ca de fiecare data ajungeam la certuri din cauza asta...bn ca ajungem la 4 pe saptamana acum...dar tot asa era si ea ma pupa sa strangea toate alea...numai ca nu zicea uite vreau so facem si mai bn nu o faceam decat sa zica,dar am lasat-o o vreme nu iam mai propus nimic pana si-a dat seama singura ca ceva nu-i in ordine ca nu mai am chef de ea...si de atunci...ii sooper ok avem parte de actiune 3-4 zile pe saptamana si chiar de 2 ori pe zi :doh: bafta si tie...lasa-l o vreme nu ii mai propune sa vezi cat poate sa stea fara!si daca se trezeste la realitate o sa recuperati tot ce ati pierdut :hi: :jester:

Editat de 100%69

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca si cu parca, dar eu una ma cam indoiesc. N-am ce-i face is pesimista la acest caz :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×