Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Ce sanse ii dati lui Crin Antonescu?

Postări Recomandate

E la b1tv...pentru a doua oara invitat...pe gioala nu l-am vazut deloc pana acum. :sweating:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E la b1tv...pentru a doua oara invitat...pe gioala nu l-am vazut deloc pana acum. :sweating:

Ca om asa, ar fi bun Antonescu, dar tinand cont ca nimeni nu este ceva fara cei din spate care te sustin, greu cu el. Deci nu!

Si, Gioala, nu are ce spune, de aceia nu apare la tv.

La meeting vorbeste singur, la tv, i se pun intrebari, si e rau. :fingers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca om asa, ar fi bun Antonescu, dar tinand cont ca nimeni nu este ceva fara cei din spate care te sustin, greu cu el. Deci nu!

Si, Gioala, nu are ce spune, de aceia nu apare la tv.

La meeting vorbeste singur, la tv, i se pun intrebari, si e rau. :sweating:

 

Daca ar fi cum vorbeste ar fi bine. Poate peste 5 ani mai candideaza iar ca este tanar timp in care poate sa dovedeasca ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Antonescu este opozantul perfect,ca presedinte nu ar face fata pentru ca nu are nici credibilitate ,nici autoritate nici suficienta sustinere politica sau informationala, iar daca se supara Patriciu, nici financiar nu mai sta asa bine.

Nu are sanse, pentru ca jocurile sunt facute pentru Basescu si Geoana si asta se vede din multe chitibusuri de ultima ora ,dintre care ultimul este recent anuntata intalnire intre Basescu si Geoana la TV ,la care Antonescu a fost trecut la si altii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin a venit la intalnire...sunt curios daca gioala o sa vina la o astfel de intalnire...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel putin a venit la intalnire...sunt curios daca gioala o sa vina la o astfel de intalnire...

 

Marinare ,este prea tarzie ora pentru tine?

Este vorba de VIITOAREA intalnire BASESCU-GIOANA unde sunt invitati la si altii inclusiv Antonescu.Adica principalii doi si restul de umplutura.Asa este prezentata intalnirea 2 + restul.Oprescu inteleg ca este neglijabil,dar si Antonescu? Se pare ca da, altfel se anunta un 3 +restul sau un 4+restul cu Oprescu al patrulea.Acum intelegi,presa da semnalul ca Antonescu nu mai are sanse de turul 2.

Sau vrei sa zici ca Geoana s-ar codi la un tet-a-tet cu Basescu?Pai ar fi ultima lui greseala.In acest caz ar intra Antonescu in turul 2 asa efect negativ ar avea un refuz.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca o sa vedem...si eu astept o confruntare cu gioala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marinare ,este prea tarzie ora pentru tine?

Este vorba de VIITOAREA intalnire BASESCU-GIOANA unde sunt invitati la si altii inclusiv Antonescu.Adica principalii doi si restul de umplutura.Asa este prezentata intalnirea 2 + restul.Oprescu inteleg ca este neglijabil,dar si Antonescu? Se pare ca da, altfel se anunta un 3 +restul sau un 4+restul cu Oprescu al patrulea.Acum intelegi,presa da semnalul ca Antonescu nu mai are sanse de turul 2.

Sau vrei sa zici ca Geoana s-ar codi la un tet-a-tet cu Basescu?Pai ar fi ultima lui greseala.In acest caz ar intra Antonescu in turul 2 asa efect negativ ar avea un refuz.

 

Omule, la asa zis-a confruntare Geoana va avea "asul din maneca" - Vadim Tudor .... ala va provoca circul si ceatza la mal ca sa fie sigur ca e o abureala generala in care nu e nimic de inteles

 

E o greseala ca Basescu accepta sa fie partas de "discutie" cu Vadim - si va suferi consecintele

 

Parerea mea

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omule, la asa zis-a confruntare Geoana va avea "asul din maneca" - Vadim Tudor .... ala va provoca circul si ceatza la mal ca sa fie sigur ca e o abureala generala in care nu e nimic de inteles

 

E o greseala ca Basescu accepta sa fie partas de "discutie" cu Vadim - si va suferi consecintele

 

Parerea mea

 

:P

 

Stai ca intalnirea a devenit nesigura.Nimeni nu este de acord cu nimeni si cu nimic.Nu pot fi pusi de acord in nici o privinta Si nu doar cei doi,acum se ridica toti ailalti cu obiectii, de o sa iasa chiar ceata si fum, presarat cu artificii.Eu zica sa se intalneasca in Cismigiu si gata. :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand am vazut dubitele lui Oprescu in timp ce Antonescu avea de tinut un discurs in orasul meu, sunt aproape sigur ca cel din urma va prinde cel putin turul II. Da, va fi si turul II, si nu ma cred vreun clarvazator. Pur si simplu Geoana nu impresioneaza cu nimic prin discursurile sale... "abstracte". Prostimea vrea sa simta "mangaiata" prin vorbele candidatilor, adica sa fie mintiti frumos macar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×