Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Ce sanse ii dati lui Crin Antonescu?

Postări Recomandate

De ce, cu stanga nu poti ?! ... . :jester:

 

Am alergie la stanga...au condus zeci de ani tara asta le ajunge...sa mai conduca si dreapta. De bine de rau s-a miscat ceva in ultimii 5 ani chiar daca se putea si mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Geoana este cel care nu trebuie sa castige...daca castiga dreapta chiar si prin Crin Antonescu pot sa traiesc cu asta. :jester:

 

Eu vreau sa iasa Geoana Presedinte...atunci o sa aiba si Romania primi pilotii in spatiu si 25000 de mii de euroi de caciula:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu il doresc ca presedinte pe domnul Crin Antonescu. Numai politica de dreapta va scoata tara asta din mocirla (am preluat termenul de la dl.Basescu). Sa terminam cu pomenile de orice fel ar fi ele. La munca toata lumea nu la intins mana !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vreau sa iasa Geoana Presedinte...atunci o sa aiba si Romania primi pilotii in spatiu si 25000 de mii de euroi de caciula:spiteful:

 

 

Eu il doresc ca presedinte pe domnul Crin Antonescu. Numai politica de dreapta va scoata tara asta din mocirla (am preluat termenul de la dl.Basescu). Sa terminam cu pomenile de orice fel ar fi ele. La munca toata lumea nu la intins mana !

 

Eu ma bucur ca am iesit eu in 1990.

 

P.S. Nu e nevoie sa stingeti lumina, eventual se va taia pentru neplata :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca ne va scoate din rahat.. nici dreapta si nici stanga.

 

Nici...cat o sa fie criza in occident o sa fie si la noi indiferent cine vine la putere. Problema este sa nu fie criza mai mare...cei care vin sa nu faca prostii adevarate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce, cu stanga nu poti ?! ... . :)

 

:)

 

Merge,cand cu stanga,cand cu dreapta...dupa cum bate vantul. :jester:.

Si... ma refer la politica...sa nu va ia imaginatia hai-hui. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...are ceva sanse sa castige alegerile care se apropie cu pasi repezi?

 

din păcate, după părerea mea are şanse mici spre nule

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici...cat o sa fie criza in occident o sa fie si la noi indiferent cine vine la putere. Problema este sa nu fie criza mai mare...cei care vin sa nu faca prostii adevarate.

Problema este ca in occident criza e pe sfarsite ...si la noi inca nici nu a inceput bine, pentru ca s-a amanat pe motiv de campanie electorala, stai sa vezi ce urmeaza dupa, adica atunci cand incapabilul care nu poate scoate tara din criza ca nu stie cum, va face singurul lucru pe care-l stie, adica sa stranga surubul, marind taxe, preturi si impozite, asa cum a inteles sa o faca la introducerea taxei forfetare, pe care in imensa sa prostie si incapacitate a impus-o ca masura anti-criza ... in vrenme ce toate statele cu conducatori normali le-au scazut

 

Stai sa vezi dupa craciun care este adevarata fata a prostiei adevarate, pentru ca de la cel care nu intelege nimic altceva decat storsul si jaful ...nu vine decat tot asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×