Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, Vriies a spus:

O bilă neagră pentru tine că nu ți-ai exprimat opțiunea politică atunci când țara avea nevoie de umilul tău vot! :laugh:

O bilă albă pentru tine că ți-o exprimi măcar acum, chiar dacă e pro PSD. :laugh:

:laugh:  Nu sunt "pro"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, LuciaD said:

:laugh:  Nu sunt "pro"...

Nu?

Eh, mie așa mi se păruse...:lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, LuciaD said:

Ți-am dat un like, bianseur!

A'ma, tre' să recunoști faptul că atunci când cineva, in extenso un necunoscător ca mine, vede că afirmi: „S-a  observat faptul ca niciun Guvern PSD nu a fost lasat sa guverneze”, atunci  e tentat, săracu' :sad:, să spună că ai fi pro PSD. :laugh:

Bine, am înțeles. Nu era bai oricum. :smile:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Vriies a spus:

Ți-am dat un like, bianseur!

 

Ooo..., ma simt onorata!:laugh:

Codrin Stefanescu zicea ca "scrisoarea" aceea reprezinta de fapt "un act de tradare".

Sa observam cum vor evolua lucrurile si "tradatorii" sa fie demisi, daca se dovedeste ca-i un act de tradare la mijloc. Daca nu, atunci sa se lamureasca toti despre ce este vorba.

 

Editat de LuciaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

https://www.stirisinoutati.ro/austria-prospera-de-pe-urma-petrolului-romanesc-in-timp-ce-romanii-platesc-cel-mai-mare-pret-la-benzina-din-europa/

" Cu toate ca Romania este prima tara din lume cu o productie de titei, prima tara din lume care a detinut o rafinarie, prima tara din lume care a exportat benzina la inceputul anilor 1900, etc, romanii au ajuns la trista si crunta performanta de a plati cea mai scumpa benzina din Europa, cu toate ca salariile romanilor sunt liliputane in comparatie cu cele ale altor europeni."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o: ioi,  don'soara stu.... e o initiativa cetateneasca la care e imposibil sa nu luam parte. A zis Veorica, parol.... numa' mneata esti supi. 

 

Io ma duc daca 1 milion din aia 53 se doneaza din fondul de organizare catre copiii bolnavi de rinichi de la pedi 2. Altfel, nu.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×