Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Româneasca rau, cum nu? Ca aia cu baba arde si tara se piaptana.... scuze amu ca v-am zis-o pe invers... din cauza vitezei. :pardon:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Stu' a spus:

Nu îmi vine să cred ce reclamă a acceptat acest forum.

Josnic.

Nu este reclamă, proprietarul forumului susține acest demers. Este dreptul lui. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, LuciaD a spus:

 

Si eu merg sa votez.

 Acest referendum nu produce niciun efect juridic în România. Se interzice ceea ce, oricum, nu era permis. 

Dar, da, mergi la vot. :o:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, Davi_ a spus:

 

mergi la vot. 

 Miercurea viitoare ma intorc in Romania, deci voi merge sa votez si voi vota "DA", bineinteles.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi urmari duminica seara care este procentul participantilor la referendum si daca participa mai putini de 30% nu ma obosesc sa merg la vot, insa daca participa mai mult de 30% ma duc sa votez un NU.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 ore, Davi_ a spus:

Nu este reclamă, proprietarul forumului susține acest demers. Este dreptul lui. 

Da, firește că este.

Proprietarul nu simte nevoia să îi întrebe pe forumisti.

Curata dictatura :))

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" "Legea offshore luni intră în plen la Senat, miercuri intră cu ea la votul final în Camera Deputaţilor. Nu am cedat faţă de ceea ce am hotărât împreună în sesiunea trecută, faţă de condiţiile acceptabile pentru investitori şi avantajoase pentru statul român" ".

https://www.stiripesurse.ro/liviu-dragnea-pune-punct-speculatiilor-cum-se-va-modifica-legea-offshore-si-cum-va-arata-legea-lobby-ului_1290776.html

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.stiripesurse.ro/toni-grebla-reac-ie-fulger-la-urmarirea-lui-valer-dorneanu-de-catre-rezist_1290964.html

" "Din păcate, asistăm la o radicalizare a unor grupuri, din fericire minoritate, dar încurajarea unor asemenea atitudini, încurajarea polarizării societății pot crea pe termen mediu și lung probleme foarte serioase vieții politice, sociale, solidarității care este absolut necesară într-o societate. Ar fi cazul ca organele de ordine să ia asemenea măsuri, dar este de asemenea responsabilitatea forțelor politice, a decidenților politici să descurajeze astfel de atitudini care nu fac decât să creeze premizele unei stări de violență, cu urmări imprevizibile", a afirmat, duminică pentru MEDIAFAX, fostul judecător al CCR, Toni Greblă. "

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 9/21/2018 at 8:33 AM, Gaslight said:

Eu voi urmari duminica seara care este procentul participantilor la referendum si daca participa mai putini de 30% nu ma obosesc sa merg la vot, insa daca participa mai mult de 30% ma duc sa votez un NU.

Căsătoria între două femei ar trebui acceptată. Să vadă și ele cum e să ai nevastă!

Căsătoria între doi bărbați ar trebui și ea acceptată. Să vadă și ei cum e să-ți vină bărbatul beat acasă, să nu-i placă mâncarea pe care o gătești cu drag, să-ți tragă un toc de bătaie și apoi să mai plece și la bagaboante!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×