Sari la conținut
Forum Roportal
Mr_joe

Intrati si votati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna, sunt admin-ul site-ului www.SaCrescMare.com si am vazut pe statistica, acest site, si am intrat sa va descriu site-ul in cateva cuvinte si ce noutati avem pe site.

 

www.SaCrescMare.com - este un joc online, unde toata lumea poate sa castige daca joaca cinstit! Ce-i care fraudeaza (folosesc ip dinamic, proxy, iframe, sqlinjection, etc..etc..) vor fi suspendati 2-3 zile, toate vizitele fraudate sterse si penaizat c 30% din vizite.

 

NOU: Acum, nu doar ce-i care sunt pe locurile 1,2,3 castiga premiile puse in joc, avem si un premiu surpriza pentru locul 75.

Premiul surpriza va fi dat intr-o data inca necunoscatare de noi (adminii) si concurentii nici nu vor afla, ii vom prinde prin surprindere:)

Cum sa ajungi pe locul 75 daca esti deja pe 74? simplu:

Tu esti pe 74, si vrei sa ajungi pe 75, ii faci vizite aluia` de pe locul 75 si el automat va pica pe locul 74 si tu vei intra in locul lui...

Si daca esti pe 80 bafta! ai grija sa fi aproape tot timpul pe 75 niciodata nu se stie in ce ora se va da premiul surpriza si ce contine asta!

 

Multumesc pentru atentie.

 

Cu stima,

Pop Otto,

Echipa www.SaCrescMare.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adminu-le te rog viziteaza-ma in fiecare zi si poate le mai dai la altii animalutu meu :jester: :jester:

 

 

Nu am sa dau nimanui, e al tau, nu vreau sa ti-l iau ;) deci, fiecare concurent unde isi promoveaza animalutul mai intru eu si povestesc despre joc cum am facut aici si pun peste tot animalutul lui pentru ca e topicul lui.

 

Am sa intru mai rar pe aici sa vad ce si cum si pana atunci... inregistrativa si voi :jester: ceilalti*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×