Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Merita Traian Basescu sa mai stea o tura?

Postări Recomandate

liniste...pauza... pauza publicitara! :beee:

 

Da. Sa intre prietenii tai! Pune stampila pe ei, manca-i-ar mama de lingai!!! :spiteful:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XOlQS-0HLk8

Editat de masha rasputina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E oribil ce se ascunde in spatele lui Geoana, oameni lipsiti total de constiinta (care asa s-au nascut).

Basescu si ai lui, au avut candva urme fiine de constiinta. Au avut. Sa ajungi sa minti in asa hal, ca e trucaj, cand toata lumea a vazut ca a fost real, inseamna sfidare, disperare, sa presupui ca electoratul e atat de prost incat sa nege ce vede si sa accepte ce spui tu. Filmarea cu pumnul a fost tinuta pana acum in scop de santaj, posibil de catre Vantu. Care posibil ca tot el l-a sprijinit pe base sa ajunga presedinte. Se pare ca Vantu a cerut prea mult. Si nu a primit tot. Va primi de la Geoana, totul, pe bani de nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" Merita Traian Basescu sa mai stea o tura? "

 

Merita Mircea Geoana sa stea o secunda acolo ?

 

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E oribil ce se ascunde in spatele lui Geoana, oameni lipsiti total de constiinta (care asa s-au nascut).

Basescu si ai lui, au avut candva urme fiine de constiinta. Au avut. Sa ajungi sa minti in asa hal, ca e trucaj, cand toata lumea a vazut ca a fost real, inseamna sfidare, disperare, sa presupui ca electoratul e atat de prost incat sa nege ce vede si sa accepte ce spui tu. Filmarea cu pumnul a fost tinuta pana acum in scop de santaj, posibil de catre Vantu. Care posibil ca tot el l-a sprijinit pe base sa ajunga presedinte. Se pare ca Vantu a cerut prea mult. Si nu a primit tot. Va primi de la Geoana, totul, pe bani de nimic.

 

:) Am publicat pe celalalt topic raportul de expertiza cu privire la filmulet. Te-ai uitat, macar asa, de curiozitate?

Ce argument e asta, "toata lumea a vazut"? :spiteful: Tu ai fost vre-o data la un spectacol de ilusionism? cum ar fi ca dupa un astfel de show sa iasa lumea si sa tipe; au taiat-o pe una cu 'Drujba"!... sariti!!!..... :beee: cam asa e si aici.......vezi doar ceea ce vor ei sa vezi, nici macar nu e prea greu de trucat in ziua de azi

! E punto. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: Am publicat pe celalalt topic raportul de expertiza cu privire la filmulet.

E vrajeala analiza aia, au facut-o doar sa para interesanta si sa nu inteleaga nimeni nimic. Bineinteles ca este si incompleta, nu trateaza detalii ce nu pot omise, ca de exemplu barbatul din spate ce observa scena si care ar fi trebuit si el sa fie trucat, cromatica de pe fata copilului care se regaseste in diverse alte frameuri pe diferite suprafete, chiar din acelasi unghi daca faci un simplu calcul, si altele. Nu mai vorbesc de aceiasi idee tampita cu masca care nu este altceva decat umbra parului femeii. De aproape pare ciudat, dar privita in intreg e evidenta, lumina ce pare o masca este un reflector ce trece prin parului femeii si se proiecteaza pe geaca lui Basescu, nu este o masca.

 

Oricum ar fi, nu poate fi considerata o analiza completa si clara (numai considerand "wumberschafturile" care sunt prezente acolo si pe care nu le intelege nimeni).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pippo, filmuletul este un fals, ca-ti place tie asta, sau ca nu-ti place.

Si inainte sa-i pui lui basescu eticheta de bruta care da cu pumnul intr-un copil fara aparare, aminteste-ti cum, cau multi ani, Basescu a dat un hotel nelocuit, sau ce-o fi fost ala, nu mai tin bine minte, unor copii fara casa, care se adaposteau prin canale si inghetau de frig iarna pe strazile Bucurestiului.

A fost un gest concret, spontan, nu o promisiune facuta pe sticla. Atunci s-a vazut ca este si om si nu cred in ruptul capului ca acelasi om, care a facut asta pt niste amarati, care nici mcar n-au buletine, ca sa voteze, sa poata manifesta o asemenea duritate tot fata de un copil Pot sa prezinte astia zeci de filme trucate, parerea mea ramane aceeasi: in acest caz concret, lui base i se face o mare nedreptate. Asa sa-i ajute dumnezeu pe cei care au facut-o. Oricat de rau li s-ar parea unora basescu, oricat de multe greseli ar fi facut, este o porcarie fara margini sa lupti , dar mai ales, Doamne fereste, sa castigi, folosind asemenea metode iezuitice.... :spiteful:

Mi-e atat de scarba, ca nu am cuvinte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pippo, filmuletul este un fals, ca-ti place tie asta, sau ca nu-ti place.

Si inainte sa-i pui lui basescu eticheta de bruta care da cu pumnul intr-un copil fara aparare, ...

Dar nu am spus ca este o bruta, ci necizelat, aia este o simpla palma de corectie, nicidecum un pumn. O palma din aia primesti in orice cartier de smecherasi. Se exagereaza. Oricum, in pozitia lui nu se pot face gesturi din astea.

 

Orice "tatic" de zona sau cartier ajuta copiii strazii dar le mai si trage cate-o palma din aia.

 

Pe ce baze sustii ca filmuletul este fals? Pe baza raportului aluia? E o descriere ambigua si superficiala, contine detalii pompoase ca sa dea o impresie profesionala, dar aia nu e adevarata analiza. Analizeaza ce ti-am sugerat eu, nu e nevoie sa fii George Lucas sa observi ce ti-am aratat. Masca aia e o cacealma.

Editat de Pippo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a furat ca-n codru la alegerile astea. Va anunt eu ca in Bucuresti cel putin, conduce Base detasat dupa estimarile noastre, bine ca asta numai prin mita si frauda, dar asta nu va intereseaza presupun. Mi-e si greata sa mai traiesc in tara asta a hotilor, tara lui Papura Voda, unde doar cine fura si minte se ajunge. Cu speranta ca voi pleca curand spre alte meleaguri cu oameni destepti o sa stau si privesc detasata cum plateste pd-l-ul bietii oameni amarati ca sa-l voteze pe base, dar nu o sa mai stau sa-i vad cum vor muri de foame peste vreo 3 4 ani cu base al vostru in brate! Fiecare sa voteze cum il duce capul! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-a furat ca-n codru la alegerile astea. Va anunt eu ca in Bucuresti cel putin, conduce Base detasat dupa estimarile noastre, bine ca asta numai prin mita si frauda, dar asta nu va intereseaza presupun. Mi-e si greata sa mai traiesc in tara asta a hotilor, tara lui Papura Voda, unde doar cine fura si minte se ajunge. Cu speranta ca voi pleca curand spre alte meleaguri cu oameni destepti o sa stau si privesc detasata cum plateste pd-l-ul bietii oameni amarati ca sa-l voteze pe base, dar nu o sa mai stau sa-i vad cum vor muri de foame peste vreo 3 4 ani cu base al vostru in brate! Fiecare sa voteze cum il duce capul! :spiteful:

Eu pe Iliescu nu-l votez nici mort. Cum s-a furat in Bucuresti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce treaba are Iliescu? :spiteful: sunteti penibili cu replica asta, parca aveti creierele spalate...daca le aveti! Abia isi mai taraie picioarele si o sa conduca tara asta din umbra nu? hm..hai sa fim seriosi, nici 5 ani nu mai traieste, iar daca e s-o luam drept, ce-ar fi ajuns tara asta daca nu era Iliescu? give me a break!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×