Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Merita Traian Basescu sa mai stea o tura?

Postări Recomandate

cel mai mult sunt fascinat de cei care vor sa reformeze acest sistem cica dar sunt parte din sistemul respectiv ... cu cel putin 30% si au votat cot la cot cu ceilalti la fiecare lege proasta ... si nu recunosc ca fac asta doar electoral fara nici cea mai mica grija fata de tara, buget, moralitate

 

PSD sunt comunisti pretinsi capitalisti dar PDL sunt comunisti ipocriti ... pleava comunistilor ... si capii hotilor din Romania

 

uite declaratia primarului sector 2 PSD Ontanu

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NICIUNUI om de pe PLANETA - FARA EXCEPTIE - nu i-a mers mai bine in ultimul an, domnule

Traversam o criza economica MONDIALA fara precedent !

Daca nu stiai

Dar ma indoiesc ca esti chiar atat de grabit incat sa nu cunosti acest mic amanunt

Nu mai spune! fara precedent? Uite ca nu sunt atat de grabit ca sa omit criza economica din anii 1929-1933, care criza a durat cel putin 4 ani jumate! Un mic amanunt si asta, nu?

 

Plus de asta: tu chiar crezi ca toata lumea d epe planate, dar TOATA LUMEA< fara niciun om exceptie, traieste anul asta mai rau ca in 2007? :flowers: Eu cunosc oameni carora le merg afacerile la fel de bine sau prost sau chiar mai bine. Sau aia nu locuiesc pe planeta asta?

 

Cu ce a ajutat Băsescu Rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai spune! fara precedent? Uite ca nu sunt atat de grabit ca sa omit criza economica din anii 1929-1933, care criza a durat cel putin 4 ani jumate! Un mic amanunt si asta, nu?

 

Plus de asta: tu chiar crezi ca toata lumea d epe planate, dar TOATA LUMEA< fara niciun om exceptie, traieste anul asta mai rau ca in 2007? :flowers: Eu cunosc oameni carora le merg afacerile la fel de bine sau prost sau chiar mai bine. Sau aia nu locuiesc pe planeta asta?

 

Domnule actor grabit, jucati-va rolul pe mai departe - criza economica actuala este mai adanca si mai profunda decat cea din 1929 -1933

Va supun inteligentei dumneavoastra ca cei 4 ani pe care i-ati pomenit dumneavoastra inseamna exact ZILCH ca etalon - deoarece Criza actuala a INCEPUT de doar 2 ani - nimeni nu stie daca va dura 3 sau 5 sau 15 ani !

E insa clar oricui nu are un interes mascat ca suntem departe de a o fi terminat aceasta criza

Si mai am un adevar inconfortabil pentru dvs - Romania inca NU A AJUNS la punctul cel mai de jos - ca atare va sugerez sa va restrangeti bugetul pentru ce la anul va fi mai rau - indiferent cine castiga

A il blama pe Presedintele actual al tarii pentru criza mondiala in care ne gasim este la fel cum ai zice ca ceausescu ar fi meritat sa fie blamat pentru cutremurul din 1977 ...pur si simplu o tampenie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NICIUNUI om de pe PLANETA - FARA EXCEPTIE - nu i-a mers mai bine in ultimul an, domnule

Traversam o criza economica MONDIALA fara precedent !

Daca nu stiai

Dar ma indoiesc ca esti chiar atat de grabit incat sa nu cunosti acest mic amanunt

Nu mai pune in balanta ce a facut PSD`u.

Geoana nu a mai fost presedinte pana acum.

Basescu a fost si nu a facut nimic pentru binele tarii.

A facut decat pentru fratioru lui, pentru fiicele lui si pt. Elena Udrea.

Nu l`am votat pe Geoana in primul tur, l`am votat pe Crin Antonescu. Din moment ce el a decis sa i se alature lui Geoana, inseamna ca stie ceva.

Basescu este un om nul.

S`a folosit de foarte multe persoane pentru a ajunge presedinte.

Campania lui din 2004 a fost pe banii lui Patriciu. Ce a facut dupa ce a ajuns presedinte? L`a bagat la puscarie.

Basescu este un om chiar prost. Nu are habar de nici o limba straina, ne`a facut de ras peste tot pe unde a colindat.

Intereseaza`te cine a fost Geoana pana sa apara in Romania. Unde a studiat, cu cine a stat la masa, cu cine a discutat despre politica.

Nu este normal sa fim condusi de "Popeye"(marinar) al Romaniei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am mai raspuns la intrebarea asta...pentru ce o pui din nou ?

 

 

 

Si tu esti un alt sorbitor de antene, nu ? :flowers:

 

Basescu este un fost informator al securitatii si un comunist ordinar. Ca sa reprezinti Romania la Anvers (intr-o structura militara - marina militara si comerciala) - trebuia sa fi un activist al tenebrelor comuniste si securiste. Din 1992 este in conducerea acestei tari - ministru, primar, presedinte. A stat in umbra lui Iliescu, Roman, Stolojan. imi vine sa bo.sc cand il aud.

 

 

. Prefer sa vina PSD-ul si sa vanda fabricile pe butuci decat sa cotizez la impozite si taxe care sa se duca in buzunarele flamanzilor lui Basescu. Fa si tu comparatia intre PDL si PCR. zi-mi diferentele. Sau intre Basescu si Ceausescu. Nu ai diferente! asta e comunismul de care trebuie sa ne fie frica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Basescu este un fost informator al securitatii si un comunist ordinar. Ca sa reprezinti Romania la Anvers (intr-o structura militara - marina militara si comerciala) - trebuia sa fi un activist al tenebrelor comuniste si securiste. Din 1992 este in conducerea acestei tari - ministru, primar, presedinte. A stat in umbra lui Iliescu, Roman, Stolojan. imi vine sa bo.sc cand il aud.

 

 

. Prefer sa vina PSD-ul si sa vanda fabricile pe butuci decat sa cotizez la impozite si taxe care sa se duca in buzunarele flamanzilor lui Basescu. Fa si tu comparatia intre PDL si PCR. zi-mi diferentele. Sau intre Basescu si Ceausescu. Nu ai diferente! asta e comunismul de care trebuie sa ne fie frica!

 

Am inteles - tu preferi comunismul pur , cu tot cu armata lui rosie

Voteaza deci Geoana - si linistea trandafirilor otraviti

 

 

 

Basescu A FOST probabil toate alea - problema COMUNISTILOR e ca acum S-A DEZIS , NU MAI E

 

De-aia vor sa il execute - in cea mai clara traditie marxist leninista

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost ( si unii dintre noi mai sunt ) manipulati cu televizorul mai abitir ca la oricare campanie de pana acum. Mi-e ca Realitatea si Antenele se razbuna acum pentru " tiganca imputita ", " gaozari " si altele. Sa nu-mi spuna mie nimeni ca asta a fost o campanie corecta, atata timp cat totul a fost doar anti- Basescu. Nu s-a dat nici un argument de ce ar fo bun Geoana, doar ca nu il vor pe Base. Nici eu nu-l vreau...dar nu am de ales...decat un puiut de comunist care mai e si cam prostut de felul lui, mai bine marinarul...

Trist, dar asta este... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×