Sari la conținut
Forum Roportal
black_metal

Metale Extreme

Postări Recomandate

si ca sa nu fiu total offtopic... de ce ai scris numele unui stil.... muzical, sa-i zicem, cu majuscula? :cheer:

Habar n-am... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa stiu si eu parerea vostra in legatura cu metalele extreme.Eu prefer blackul si deathul.

daca se poate sa-mi dati si ceva denumiri de formatii ca sa-mi fac o parere!!!

Parerea mea despre metalele grele este: huaaaa! :blink: Acum pe bune, la o adica sunteti la fel de penibili ca si manelistii. Cand o sa am timp, o sa va demonstrez de ce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

era sa incep prin a-ti spune ca esti un bou si`un magar da m`am razgandit. gura pacatosului adevar graieste.

dar nu m-as hazarda sa generalizez, in mocirla asta numita blec/def/dum, etc, se gasesc si bijuterii. faptu ca urechea ta imbuibata de clisee si idei preconcepute nu le-a descoperit nu`nseamna ca ele nu exista.

 

dati-mi voie sa ma citez, am spus un mare adevar acum cateva zile: exista un minim de bun simt rezultat din pertinenta opiniilor. pertinenta care se dobandeste in urma ascultarii. si nu in timp ce dai cu aspiratoru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mama. sa ma intristez, sa rad..cred ca mai bine rad :P are o logica de fier omul. recunoaste ca habar n-are mai nimic despre metale dar poate sa spuna cu cea mai mare usurinta ca sunt praf. persoane ca asta ma fac sa am o parere mai buna despre mine :clapping:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am ascultat niste piese de la Nokturnal Mortum si de la Immortal... mi se pare chiar melodios stilul asta.Ma asteptam la muzica mult mai violenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma cam deranjeaza vocalul la Death Metal. parca ar ragai solistul :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma cam deranjeaza vocalul la Death Metal. parca ar ragai solistul :spiteful:

atunci nu-tzi recomand Grave Robber - Black Metal (cover de la Venom pt cine nu stie :mellow: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×