Sari la conținut
Forum Roportal
RainbowRose

Magie, superputeri, sau imaginatie prea bogata?

Postări Recomandate

e foarte fain citatul. numa' ca autorul a omis la elementele alea....metalele care se gasesc in natura in stare bruta, evident, tot in pamant.

mersi. mi-ai confirmat felul in care am inteles si io.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e foarte fain citatul. numa' ca autorul a omis la elementele alea....metalele care se gasesc in natura in stare bruta, evident, tot in pamant.

mersi. mi-ai confirmat felul in care am inteles si io.

 

 

 

Metalele fac parte din pamant. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma indoiesc ca pretenul tau poate controla vantul. Mai mult de simple sincronicitati in care vointa lui se aliniaza in functie de natura ... e doar fantezie. O astfel de putere poate fi generata doar in urma unui ritual puternic , a utilizarii tehnologiei sau in cazul in care persoana in cauza este un initiat adevarat in secretele naturii detinand un camp electromagnetic/auric impresionant.

 

 

stai sa intreb paparudele care umbla vara prin sate ce tehnologie poate au ceva rachete ascunse http://ro.wikipedia.org/wiki/Paparuda

 

 

Lasa nene paparudele. Procentajul in care chiar a avut efect ritualul asta banal ... cred ca e mai mic decat sansa ca eu sa fiu trasnit de fulger.

 

"Paparuda este denumirea cea mai răsp

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar vreau sa ma credeti, ca stiu pe cineva care poate controla vantul :o: :focus: :cry: : il opreste, il intetescte,il face sa bata mai incet, si chiar controleaza directia lui. credeti-ma nu sunt nici nebuna, nici aiurita, nici sarita de pe fix! chiar asa este!odata, a miscat o frunza rupta pusa pe o masa in directia in care a vrut cu ajutorul vantului! si chiar nu blufez! si sunt perfect sanatoasa minal! rog seriozitate!

 

 

Pai poate da si o ploaie...pe seceta asta... :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa nene paparudele. Procentajul in care chiar a avut efect ritualul asta banal ... cred ca e mai mic decat sansa ca eu sa fiu trasnit de fulger.

 

sincer nush unde ai facut sondajul dar iti garantez eu ca in telorman exist paparude si ritualul lor functioneaza .

nush de ce vrei tu sa fii trasnit dar daca chiar vrei iti dau o idee cand fulgera tine mainile pe paratrasnet . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acest forum este public ,deci poate posta oricine, nu poti interzice nimanui sa posteze chiar daca tu ai deschis topicul. si nu toata lumea tre sa fie pro.

nu i-am interzis nimic. i-am spus doar sa nu ne mai numeasca "psihici" pentru ca nu asta e locul unde gaseste persoane de genul asta, si daca nu ne ia in serios nu inteleg de ce a mai postat.

Editat de @ng3lyk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o:

 

Chiar crezi?

.....

 

Hiperboreanule, cine rade la urma rade mai bine! :cry:

Si da, chiar cred pentru ca STIU!

 

nu i-am interzis nimic. i-am spus doar sa nu ne mai numeasca "psihici" pentru ca nu asta e locul unde gaseste persoane de genul asta, si daca nu ne ia in serios nu inteleg de ce a mai postat.

 

Fiecare e liber sa creada, sa zica si sa faca ce vrea si ce crede de cuviinta. Lasa, nu-ti mai bate capu' cu ce crede unu-altu despre tine sau despre prientenii tai, chiar n-are nici o relevanta daca din punctul lor de vedere aveti 'cu pisicu' sau nu, doar ca te impiedica sa te gandesti la lucrurile care conteaza cu adevarat. Deci merita? Eu zic ca nu! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu i-am interzis nimic. i-am spus doar sa nu ne mai numeasca "psihici" pentru ca nu asta e locul unde gaseste persoane de genul asta, si daca nu ne ia in serios nu inteleg de ce a mai postat.

 

 

dar stii cum se numesc cei care isi folosesc "puterile " ?

PS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buei ce v-ati involburat asa cand vi s-au cerut dovezi? Pai in momentul in care afirmi ceva, trebuie sa fii gata sa si demonstrezi nu? :focus: Ar trebui sa imi cer scuze ca mi-am permis sa pun la indoiala capacitatea iuzarilor de pe forum de a controla vremea? :cry: Scuze dar este de-a dreptul hilar si nu am facut altceva decat sa cer niste explicatii mai competente, adica daca tot este vorba de magie, super-puteri etc, da-ti si niste tehnici ca sa intelegm si noi mecanismul( se presupune ca daca il folosesti il si cunosti-- se presupune :lol: ) deci?

 

p.s. angelica are 12 ani deci o scuzam pt necunoasterea termenilor elementari de lb romana :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×