Sari la conținut
Forum Roportal
RainbowRose

Magie, superputeri, sau imaginatie prea bogata?

Postări Recomandate

de citit citesc toti dar de inteles " se vede" din postarile tale cum.... deci lasa putulica ca prea multa joaca cu ea dauneaza la creier si vezi militari :o: eu nu ma umflu in pene si nu " m-am dat grande" ca opresc vintul , dau ploaie si alte bazaconii cu " bule de sapun " deci teoria cu imaginatia nu se aplica la mine..... :focus: deci alte nelamuriri? :cry:

multa iubire

 

 

nu am nelamuriri , nu ai credinta daca aveai macar cat bobul de hamei nu zic mustar facei si tu so cata in alta parte ca la mine nu ai priza .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am nelamuriri , nu ai credinta daca aveai macar cat bobul de hamei nu zic mustar facei si tu so cata in alta parte ca la mine nu ai priza .

vali , ce ai zice facem testul???? :o: deci " vrajeala " nu tine la mine..... eu joc direct ... te tine amice? deci astept sa aduci in africa ploaia .... maine la 14 , 45 si 30 secunde sa inceapa si sa tina o ora si 24 de minute si 33 secunde .... si dupa aia sa aduci nori in romania la ora 16:30 ( la credinta ta e o nimica toata rapiditatea venirii norilor caci vintul te asculta ) :focus: ... si sa ploua in braila unde e seceta mare vreo trei zile (ca in povesti) pina la ora 24 :23 noaptea ..... deci astept rezultatele ca vrajelile imaginative nu tin la mine :cry: """""""SI SA NU MA IEI CU VRAJELI CA SA VEZI CA AS FACE DAR NU ASA CACI SA VEZI CUM CA NU E VOIE DOAR DACA SI CU PARCA CACI SI ALTE BAZACONIII.."""""... :lol: deci ....

multa iubire

Editat de the_listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu imi plac precipitatiile so ca sa chem io poaia ai de asteptat :focus: eu am specificat clar dar vad ca mata nu citesti .

cand ploua dau cu bile si ma rog sa se duca ploaia pe camp la tarani e o mica mare diferenta .

acu baga mare salat de fructe si :o: ca m-ai prins :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu imi plac precipitatiile so ca sa chem io poaia ai de asteptat :o: eu am specificat clar dar vad ca mata nu citesti .

cand ploua dau cu bile si ma rog sa se duca ploaia pe camp la tarani e o mica mare diferenta .

acu baga mare salat de fructe si :o: ca m-ai prins :o:

[/quot

deci nu produci ploaia .... :focus: pai vali ma dezamagesti . tu ala cu credinta " cit bobul" astepti sa ploua si apoi dai cu bile SA PLECE PLOAIA pe cimp la tarani :cry: ... pai nu e mai simplu sa " muti bobul" si sa ploua direct pe cimp? :lol: ce atita bile ... deci vali " salta de fructe " cu stai sa vezi ca eu de fapt " alung ploiaia" pe cimp cind ploua , caci daca nu ploua " nu iti folosesti credinta" .....aceste aberatii sa le vinzi " copiilor de la gradinita" .... deci vali " salata de fructe" nu tine..... ori faci sa ploua pe cimp ori nu.... ce atita vrajeala " de imaginatie" :doh: deci ....

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci nu produci ploaia .... :o: pai vali ma dezamagesti . tu ala cu credinta " cit bobul" astepti sa ploua si apoi dai cu bile SA PLECE PLOAIA pe cimp la tarani :focus: ... pai nu e mai simplu sa " muti bobul" si sa ploua direct pe cimp? :cry: ce atita bile ... deci vali " salta de fructe " cu stai sa vezi ca eu de fapt " alung ploiaia" pe cimp cind ploua , caci daca nu ploua " nu iti folosesti credinta" .....aceste aberatii sa le vinzi " copiilor de la gradinita" .... deci vali " salata de fructe" nu tine..... ori faci sa ploua pe cimp ori nu.... ce atita vrajeala " de imaginatie" :lol: deci ....

multa iubire

 

 

 

:doh: mai mult nu pot posta la ce ai scris . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry: mai mult nu pot posta la ce ai scris . :lol:

pai tu nu poti posta nimic impotriva, ca esti constient ca nu ai nici o treaba cu ploaia :o: iar ce spui tu este ilogic :focus:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai tu nu poti posta nimic impotriva, ca esti constient ca nu ai nici o treaba cu ploaia :o: iar ce spui tu este ilogic :focus:

multa iubire

 

venind de la un dogmatic o iau ca atare. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
venind de la un dogmatic o iau ca atare. :lol:

desigur cind nu mai ai argumente bagi si tu ca si altii " esti dogmatic" .... deci ilogic argumentul :o: deci testul cu ploaia ramine in picioare .... asa ca " viseaza " tu si ailalti ploi pe care le miscati .vinturi pe care le opriti( desigur exista unele care se pot opri, dupa niste fasole ,mai ales in public si este " miracol" pentru toata lumea ) :focus: deci aveti "paranormalitati" doar la "vinturi ":cry:

multa iubire

Editat de the_listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×