Sari la conținut
Forum Roportal
ingeras8

M-a inselat....Il iert?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Privind in urma, o parte din tine ar prefera sa nu fi aflat. Ce nu stii, nu te poate afecta.

Nu e o tragedie, crede-ma. Atat barbatii, cat si femeile sunt predispusi la a arunca ochiul (sau altceva, dupa caz) in afara relatiei.

Ca sa folosesti alcoolul drept scuza, nu e deloc fair play. S-a sarutat cu respectiva pentru ca i-a facut placere si nu pentru ca inainte consumase alcool. Daca era alcoolul de vina, putea saruta si gardurile. Deci, o scuza de doi bani, folosita frecvent.

Crezi oare ca ti-ar fi marturisit? eu nu.

Raspunsurile , ca si hotararile, sunt in tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea in calitate de barbat pentru ingeras8 este ca iubitul tau merita o a doua sansa doar daca ii pare sincer rau, uita-te bine in ochii lui si mai spunei o data sa-si ceara scuze, iar daca se va mai intampla nu ezita sa-l parasesti. Eu daca as insela-o din greseala pe iubita mea, nu mi-as ierta fapta mea chiar daca am fost constient sau nu in momentul respectiv. Succes mai departe :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Barbatii predispusi la inselat sunt ca ca cei predispusi la bataie. Cu o palma incepe totul.Daca te-a inselat acum cu un sarut,te va insela si in viitor cu mai mult.

Alcoolul este o scuza patetica,iar presupusele lui mustrari de constiinta la fel. Stii povestea cu hotul caruia nu-i pare rau ca a furat dar ai pare rau ca a fost prins si merge la inchisoare.Asa si boifrendu tau.

Daca-l ierti,tot ceea ce vei reusi este sa-l faci sa fie mai atent data viitoare cand nu se va mai lasa descoperit.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu il cred cand spune ca ii pare rau.

Pentru binele lui, e recomandat sa nu ii mai para rau.

Pentru binele tau, e recomandat sa te obisnuiesti.

Dar cum adica te-a inselat intr-un club? Ca s-au pupat? Si el reactioneaza asa patetic?

Ba mai da vina si pe alcool. Adica mai e si betiv imprevizibil...

 

Si uite asa, tu o sa ii platesti polita in ceva vreme, si uite asa lucrurile se complica.

Dar in mod cert, il vei ierta. De mai multe ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
el a zis ca nu a folosit alcoolul drept scuza.

 

Asta e scuza care a gasit-o ea lui defapt.E trist cand femeia inselata se gandeste chiar ea la ce scuze ar putea avea iubitul pentru calcatul in strachini. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... iarta'l!

desi mai bine ar fi sa-i faci vant, nu'i singurul barbat de pe pamant si daca a facut'o odata, o va face si a doua oara, chiar daca te place cat sa nu vrea sa va despartiti (inca)! iar de recunoscut poate a facut'o pentru ca l'ai prins cu mata'n sac. si tu il vrei suficient de mult (inca) cat sa nu vezi altul mai bun prin jur!

 

si renunta te rog la limbajul de mirc, vezi pct.8 din Regulament:

"8. Este interzisa folosirea prescurtarilor de chat: "sh" , "tz", "k" , "dak", etc. Puteti folosi diacriticele.

De asemenea, este interzisa postarea de mesaje monosilabice (exceptie face aria de jocuri) si care contin doar emoticonuri."

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca bause, de ce nu a sarutat o gura de canalizare? Pentru ca a constientizat ce face, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×