Sari la conținut
Forum Roportal
Dulcica

Am gasit un papagal!

Postări Recomandate

Cum?????? :P nu a luat foc?

 

 

Nu eram de fata, dar nu are nimic ma rog, o fi nimerit in mijlocul flacarilor :)

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu eram de fata, dar nu are nimic ma rog, o fi nimerit in mijlocul flacarilor :)

:ok: ai avut ocazia sa papi o friptura de papagalita :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot veni vorba de perusi ce sunt cam.....ametiti.........Azi, m-am speriat ingrozitor. Am o papagalita foarte curioasa si a zburat de la mine din camera pe holul cel mic unde avem boiler-ul si de obicei se aseaza acolo nu si cand e bagat in priza . A prins usa deschisa la baie si a zburat ; mama mea a auzit ceva si m-a chemat si pe mine ; Ne-am speriat foarte tare mai ales eu am cautat-o disperata pana cand intr-o fractiune de secunda mama a gasit-o ....era in cada. Si m-am dus repede sa vad ce e cu ea si cum m-a zarit a zburat pe umarul meu. Dar spre norocul meu nu a patit nimic. Am bagat-o in colivie si a si inceput sa faca galagie!!!AM O PAPAGALITA :P !!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am gasit unul, al meu e foarte inteligent, propune si toapice aici pe forum!!!

il cheama ....dar mai bine nu zic...

:P <_< :evil: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am gasit unul, al meu e foarte inteligent, propune si toapice aici pe forum!!!

il cheama ....dar mai bine nu zic...

:P <_< :evil: :roll:

De ce nu zici cum il cheama??? Ce e asa de rau incat sa nu spui??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu zici cum il cheama??? Ce e asa de rau incat sa nu spui??

a, nu, chiar nu te sfatuiesc, sincer.

personajul in discutie devine teribil de ...nu pot sa zic cum, adica vorbeste ur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu zici cum il cheama??? Ce e asa de rau incat sa nu spui??

lasa-l sa taca e mai bine..

Apropo de perusi cica le place apa si tu cel putin esti norocoasa ca e asa vioaie... pasarea pe care am gasit-o eu e cam fricoasa si nu face nimic interesant. Nici cand a luat-o mama dintre blocuri nu facea nimic interesant, ma intreb cum a fugit... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o zi , nu mai stiu de unde veneam , am vazut deodata , intr-o fractiune de secunda parca un perus vrede zburand ....cred ca tocmai il scapase cineva!! imi pare f rau pentru el!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×