Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Ce mai mancati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi am incercat trei feluri de mere, si nu am putut termina nici-unul. Nu imi mai plac merele. S-a incheiat o etapa din viata mea; culinara... nimic grav.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai oameni, da' o mancare gatita nu va face cu ochiul...pai ce-i dezmatul asta? :) numai fripturici si cartofi...

saptamana trecuta am facut praz cu masline, ca tot intreba cineva pe aici de o reteta cu legume.

acu am ciorba de perisoare...cu smantana si ardei iuuuute... :yes:...salata boeuf...salata de ton cu ficat (nu va strambati pana nu gustati ca nu stiti cum e! mananci de pici sub masa... :D ).

inca nu v-am facut pofta? ok, atunci va spun ca maine intentionez s-o fac lata...crema de zahar ars, adica... :P ...lata si lunga si subtire si rumenita...si cu sirop mult!

mai are careva de gand sa tina cura de slabire dupa ce a citit ce-am scris? :dance4:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai oameni, da' o mancare gatita nu va face cu ochiul...pai ce-i dezmatul asta? :) numai fripturici si cartofi...

saptamana trecuta am facut praz cu masline, ca tot intreba cineva pe aici de o reteta cu legume.

acu am ciorba de perisoare...cu smantana si ardei iuuuute... :yes:...salata boeuf...salata de ton cu ficat (nu va strambati pana nu gustati ca nu stiti cum e! mananci de pici sub masa... :D ).

inca nu v-am facut pofta? ok, atunci va spun ca maine intentionez s-o fac lata...crema de zahar ars, adica... :) ...lata si lunga si subtire si rumenita...si cu sirop mult!

mai are careva de gand sa tina cura de slabire dupa ce a citit ce-am scris? :dance4:

mama ce pofta mi s`a facut de crema cu zahar ars yummy!!si am ciorba de perisoare,apropos...am facut aseara pentru prima data in viata mea...si culmea e k mi`a iesit...bunicika...numa` k trebea sa pun borsul la final...ata ete...data viitoare va iesi si mai bine...asa k nu imi fac probleme!pofta buna si voua k eu ma de gand sa manc niste ciorbica! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am amintiri frumoasa cu crema de zahar...asta a facut mama in prima zi cand la cunoscut pe prietenul meu ..atunci a intrat si prima data la mine in casa..a pus langa crema de zahar si cate 2 capsuni..primele din gradina..era prin aprilie :"> frumos :D

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi nu stiu ce sa mai imi fac de papa , am tot citit ce a-ti mai mancat voi park nu imi e pofta de nimik :D :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Azi am incercat trei feluri de mere, si nu am putut termina nici-unul. Nu imi mai plac merele. S-a incheiat o etapa din viata mea; culinara... nimic grav.

 

Buna Varona! De ce nu mai poti manca mere?Nu tre neaparat sa le termini,important e ca le incepi.Vrei sa vb de "etapa culinara"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi am mancat burge cacaing , deci daca o tin asa toata saptmana , pot sa ma consider balena de luni :sorry:"

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×